RELIGIA 3. Moje miejsce w rodzinie PODRĘCZNIK dla trzeciej klasy szkół ponadgimnazjalnych - Jan Szpet, Danuta Jackowiak Św. Wojciech - Podręczniki | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

RELIGIA 3. Moje miejsce w rodzinie PODRĘCZNIK dla trzeciej klasy szkół ponadgimnazjalnych

podręcznik

RELIGIA 3. Moje miejsce w rodzinie PODRĘCZNIK dla trzeciej klasy szkół ponadgimnazjalnych - opis produktu:

 Program realizowany w III klasie szkoły ponadgimnazjalnej jest kontynuacją tematyki poruszanej w latach poprzednich.
 Zaproponowany układ ma pomóc katechizowanym w hierarchizacji zadań względem małżeństwa i rodziny, jakie spoczywają na uczniu Chrystusa.
 Poruszana na tym poziomie edukacyjnym problematyka jest interesująca dla młodego człowieka, bowiem wchodzi on w dorosłe życie i staje przed wyborem swojej drogi życiowej.
 Zawarty w podręczniku materiał dostarcza rzetelnej wiedzy teologicznej zgodnej z nauką Kościoła, który wspólnie podczas zajęć można przedyskutować. Dzięki temu uczeń interpretuje egzystencjalnie wiedzę religijną.
 Połączenie wypowiedzi współczesnych twórców, ich refleksji ze źródłami biblijnymi daje uczniowi możliwość konfrontacji z własnymi poglądami. Przygotowuje go do świadomych i odpowiedzialnych wyborów, zgodnych z nauką Chrystusa.
 Stawianie problemowych pytań, zainspiruje ucznia do kreatywnego myślenia, dialogu i polemiki podczas lekcji. Ukierunkowanie w kierunku kreatywności pomoże w systematycznym rozwoju wiary i konfrontacji z własnym doświadczeniem.
 Ciekawa szata graficzna jest inspiracją dla ucznia do wykorzystania wiedzy zdobytej na innych przedmiotach.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • RELIGIA 3. Moje miejsce w rodzinie PODRĘCZNIK dla trzeciej klasy szkół ponadgimnazjalnych
4.4/5 ( 14 ocen )
  5
  10
  4
  1
  3
  2
  2
  1
  1
  0

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.