RELIGIA 3. Moje miejsce w rodzinie KARTY PRACY dla trzeciej klasy szkół ponadgimnazjalnych - Jan Szpet, Danuta Jackowiak Św. Wojciech - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

RELIGIA 3. Moje miejsce w rodzinie KARTY PRACY dla trzeciej klasy szkół ponadgimnazjalnych

podręcznik

RELIGIA 3. Moje miejsce w rodzinie KARTY PRACY dla trzeciej klasy szkół ponadgimnazjalnych - opis produktu:

 Zadania umieszczone w kartach pracy korespondują z wymaganiami edukacyjnymi określonymi na ten poziom w programie nauki religii.
 Zaproponowane ćwiczenia zainspirują ucznia do kreatywnego myślenia, pomogą mu w rozwijaniu kluczowych umiejętności, które później wykorzysta podczas egzaminu maturalnego. Ponadto przygotują go do funkcjonowania w społeczeństwie informacyjnym. Ciekawe ćwiczenia zachęcą słuchacza do korzystania z różnych źródeł informacji, co pozwoli na rozwój dalszych umiejętności. Zadania w kartach pracy usystematyzują wiadomości, utrwalą zdobytą wiedzę, a prowadzącemu pomogą w sprawdzeni stopnia realizacji programu.

RELIGIA 3. Moje miejsce w rodzinie KARTY PRACY dla trzeciej klasy szkół ponadgimnazjalnych pochodzi z wydawnictwa Św. Wojciech. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 3 / Religia.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
RELIGIA 3. Moje miejsce w rodzinie KARTY PRACY dla trzeciej klasy szkół ponadgimnazjalnych

4/5 ( 3 oceny )
  5
  2
  4
  0
  3
  0
  2
  1
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.