RELIGIA 2. Moje miejsce w świecie PODRĘCZNIK dla drugiej klasy szkół ponadgimnazjalnych - Jan Szpet, Danuta Jackowiak Św. Wojciech - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

RELIGIA 2. Moje miejsce w świecie PODRĘCZNIK dla drugiej klasy szkół ponadgimnazjalnych

podręcznik

RELIGIA 2. Moje miejsce w świecie PODRĘCZNIK dla drugiej klasy szkół ponadgimnazjalnych - opis produktu:

 Podręcznik podzielony jest na 5 działów i zawiera 56 jednostek lekcyjnych. Zasugerowany układ ma pomóc uczniowi w osobowym rozwoju wiary.
Zaproponowana tematyka porusza problemy egzystencjalne, co ułatwia młodzieży w odnalezieniu odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące ich roli i zadań we współczesnym świecie.
 Szczególnie ważne jest zwrócenie uwagi, na zamysł stwórczy Boga i wydarzenie zbawcze Jezusa, które mają kształtować świadectwo ucznia Jezusa wobec świata.
 Ciekawe połączenie tekstów współczesnych autorów ze źródłami biblijnymi pomogą młodzieży uzmysłowić fakt, że dzieło stwórcze trwa i jest wyrazem miłości Boga.
 Stawiane uczniowi pytania zainspirują go do kreatywnego myślenia, dialogu i dyskusji podczas lekcji. Doprowadzą młodzież do stwierdzenia, że w życiu nie ma rozdźwięku pomiędzy wiarą, wiedzą a życiem osobistym.
 Ciekawa szata graficzna odgrywa istotną rolę dydaktyczno-wychowawczą i pomaga uczniowi w wykazaniu się wiedzą zdobytą na innych przedmiotach.

RELIGIA 2. Moje miejsce w świecie PODRĘCZNIK dla drugiej klasy szkół ponadgimnazjalnych pochodzi z wydawnictwa Św. Wojciech. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po gimnazjum / Religia. Numer dopuszczenia podręcznika to: AZ-4-01/10.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
RELIGIA 2. Moje miejsce w świecie PODRĘCZNIK dla drugiej klasy szkół ponadgimnazjalnych

4.5/5 ( 20 ocen )
  5
  16
  4
  1
  3
  0
  2
  3
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.