Realizacja usług w recepcji. Część 1. Kwalifikacja HGT.06. Podręcznik do nauki zawodu technik hotelarstwa - Beata Sawicka Format-AB - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Realizacja usług w recepcji. Część 1. Kwalifikacja HGT.06. Podręcznik do nauki zawodu technik hotelarstwa

podręcznik

Realizacja usług w recepcji. Część 1. Kwalifikacja HGT.06. Podręcznik do nauki zawodu technik hotelarstwa - opis produktu:

`Realizacja usług w recepcji` jest wydanym w dwóch częściach podręcznikiem przeznaczonym dla uczniów szkół kształcących w zawodzie technik hotelarstwa. Publikacja została przygotowana zgodnie z aktualną podstawą programową kształcenia w tym zawodzie, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 maja 2019 r. w sprawie podstaw programowych kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz dodatkowych umiejętności zawodowych w zakresie wybranych zawodów szkolnictwa branżowego (Dz.U. z 2019 r. poz. 991) oraz ze stanem prawnym obowiązującym w styczniu 2020 roku.

Realizacja usług w recepcji. Część 1. Kwalifikacja HGT.06. Podręcznik do nauki zawodu technik hotelarstwa pochodzi z wydawnictwa Format-AB. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Realizacja usług w recepcji. Część 1. Kwalifikacja HGT.06. Podręcznik do nauki zawodu technik hotelarstwa jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Realizacja usług w recepcji. Część 1. Kwalifikacja HGT.06. Podręcznik do nauki zawodu technik hotelarstwa

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.