Razem w szkole Klasa 3 Zajęcia komputerowe Podręcznik z ćwiczeniami + CD - Danuta Kręcisz, Beata Lewandowska WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Razem w szkole Klasa 3 Zajęcia komputerowe Podręcznik z ćwiczeniami + CD

podręcznik

Razem w szkole Klasa 3 Zajęcia komputerowe Podręcznik z ćwiczeniami + CD - opis produktu:

Nr aprobaty: 137/3/2011
Podręcznik do zajęć komputerowych zawiera 30 jednostek tematycznych. Są one powiązane z treściami zajęć zintegrowanych, a jednocześnie stanowią wprowadzenie do nowych umiejętności związanych z działaniem komputera lub utrwalenie wiadomości z tego zakresu, zdobytych przez uczniów w klasie pierwszej.
Tematy zajęć komputerowych są tematami bloków zaproponowanych przez autorki cyklu `RAZEM W SZKOLE`. Poprzez zabawę z wykorzystaniem komputera dziecko rozwija i utrwala wiedzę ze wszystkich rodzajów edukacji. Ćwiczenia zamieszczone w podręczniku i na płycie utrwalają zasady pisowni i ortografii, doskonalą sprawność rachunkową w danym zakresie liczbowym, przypominają prawidłowe relacje społeczne i metody komunikowania się, rozszerzają i utrwalają wiadomości dotyczące przyrody, rozwijają spostrzegawczość i poczucie estetyki. Aby uatrakcyjnić zajęcia, w podręczniku umieszczono wyklejankę z kolorowymi nalepkami.

Razem w szkole Klasa 3 Zajęcia komputerowe Podręcznik z ćwiczeniami + CD pochodzą z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowane są do: Szkoła podstawowa / Klasa 3 / Zintegrowane. Razem w szkole Klasa 3 Zajęcia komputerowe Podręcznik z ćwiczeniami + CD są częścią serii Razem w szkole. Numer dopuszczenia podręcznika to: 137/3/2011.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Razem w szkole Klasa 3 Zajęcia komputerowe Podręcznik z ćwiczeniami + CD

4.5/5 ( 10 ocen )
 • 5
  8
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.