Rachunkowość handlowa Podręcznik Część 2. - Zofia Mielczarczyk WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Rachunkowość handlowa Podręcznik Część 2.

podręcznik

Rachunkowość handlowa Podręcznik Część 2. - opis produktu:

`Rachunkowość handlowa. Część 2` składa się z 16 rozdziałów. Przedstawia zagadnienia, takie jak: obrót towarowy i jego ewidencja, koszty działalności operacyjnej (handlowej) i ich ewidencja, pozostałe koszty i przychody operacyjne - ewidencja księgowa, koszty i przychody finansowe - ewidencja księgowa, straty i zyski nadzwyczajne - ewidencja księgowa, kapitały (fundusze) własne jednostek gospodarczych - ewidencja zmian w kapitałach, kapitały własne spółek akcyjnych, kapitały własne spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, kapitał z aktualizacji wyceny, zobowiązania i rezerwy - ewidencja księgowa, inwentaryzacja, procedury zamknięcia rocznego ksiąg rachunkowych, zasady ustalania dochodu, podatku dochodowego i wyniku finansowego netto, podział zysku, sprawozdania finansowe, ewidencja księgowa działalności przedsiębiorstwa handlowego, elementy rachunkowości przedsiębiorstwa produkcyjnego i usługowego, działalność instytucji finansowych, uproszczone formy księgowości.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Rachunkowość handlowa Podręcznik Część 2.
4.4/5 ( 13 ocen )
  5
  10
  4
  0
  3
  1
  2
  2
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.