PUNKT Język niemiecki Klasa 6. Zeszyt ćwiczeń do szkoły podstawowej kurs dla początkujących i kontymuujących naukę - Anna Potapowicz WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

PUNKT Język niemiecki Klasa 6. Zeszyt ćwiczeń do szkoły podstawowej kurs dla początkujących i kontymuujących naukę

podręcznik

PUNKT Język niemiecki Klasa 6. Zeszyt ćwiczeń do szkoły podstawowej kurs dla początkujących i kontymuujących naukę - opis produktu:

W zeszycie ćwiczeń Punkt do klasy 6 znajdują się różnorodne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne do każdego z trzech rozdziałów podręcznika. Rozmaite, bogato ilustrowane polecenia pomogą uczniowi rozwijać sprawności językowe, zwłaszcza pisanie i czytanie. Wiele zadań ma formę rysunków i ciekawych historyjek, dzięki czemu uczniowie chętnie je rozwiązują i czerpią przyjemność z nauki. Praca z publikacją gwarantuje systematyczny trening i utrwalenie materiału wprowadzonego w podręczniku.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • PUNKT Język niemiecki Klasa 6. Zeszyt ćwiczeń do szkoły podstawowej kurs dla początkujących i kontymuujących naukę
4.4/5 ( 38 ocen )
  5
  27
  4
  4
  3
  4
  2
  3
  1
  0

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.