Tajemnice przyrody 4. Podręcznik dla klasy czwartej szkoły podstawowej - Feliks Szlajfer, Maria Marko-Worłowska, Joanna Stawarz NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Tajemnice przyrody 4. Podręcznik dla klasy czwartej szkoły podstawowej

Nowa edycja 2020-2022

podręcznik

Tajemnice przyrody 4. Podręcznik dla klasy czwartej szkoły podstawowej, Nowa edycja 2020-2022 - opis produktu:

Podręcznik - Nowa edycja 2020-2022 - Reforma 2017

Podręcznik do przyrody dla klasy 4 szkoły podstawowej `Tajemnice przyrody` w ciekawy sposób ukazuje świat zjawisk przyrodniczych, umożliwia poznanie organizmu człowieka oraz przystosowań zwierząt do życia w wodzie i na lądzie, wprowadza w podstawowe zagadnienia dotyczące map i planów,

- Rozbudza pasję odkrywania przyrody dzięki ciekawym instrukcjom doświadczeń i obserwacji Krok po kroku.
- Pomaga w zrozumieniu zjawisk i procesów zachodzących w otaczającym nas świecie dzięki ograniczeniu opisów tekstowych na rzecz różnorodnych rozwiązań graficznych, takich jak tabele, schematy, wypunktowania, czy infografiki.
- Ułatwia zrozumienie zagadnień dotyczących planu i mapy dzięki ich przystępnemu opracowaniu i realizacji w drugim semestrze, gdy uczniowie znają już pojęcie skali z lekcji matematyki.
- Zachęca do rozwijania zainteresowań dzięki ciekawostkom Warto wiedzieć oraz dodatkowym tekstom Dowiedz się więcej.
- Umożliwia łatwe i wygodne przygotowanie się do sprawdzianów dzięki czytelnym Podsumowaniom działów.

Tajemnice przyrody 4. Podręcznik dla klasy czwartej szkoły podstawowej Nowa edycja 2020-2022, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 4 / Przyroda. Tajemnice przyrody 4. Podręcznik dla klasy czwartej szkoły podstawowej jest częścią serii Tajemnice przyrody. Numer dopuszczenia podręcznika to: 863/2019/z1.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Tajemnice przyrody 4. Podręcznik dla klasy czwartej szkoły podstawowej, Nowa edycja 2020-2022

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.