Prowadzenie ksiąg rachunkowych - Robert Kowalak Ekonomik - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

Tom 1. Zasady rachunkowości

podręcznik

Prowadzenie ksiąg rachunkowych, Tom 1. Zasady rachunkowości - opis produktu:

Zasady rachunkowości jest przeznaczony dla uczniów techników zdobywających zawód technika rachunkowości, ale może być również wykorzystywany przez studentów kierunków ekonomicznych, słuchaczy studiów podyplomowych, uczestników kursów i szkoleń z podstaw rachunkowości, pracowników biur rachunkowych i działów rachunkowości w przedsiębiorstwach, a także przez wszystkie inne osoby zainteresowane poznaniem podstawowych założeń i zasad rachunkowości. W celu łatwiejszego zrozumienia omawianych w podręczniku zagadnień treści teoretyczne zostały uzupełnione licznymi przykładami, schematami i wzorami dokumentów. Książka została podzielona na sześć części. Z części pierwszej czytelnicy dowiedzą się, czym jest rachunkowość, jaki jest jej zakres, jak jest podzielona oraz które przepisy prawne regulują jej funkcjonowanie. Części druga i trzecia poświęcone są podstawowym zestawieniom generowanym przez rachunkowość, czyli bilansowi oraz rachunkowi zysków i strat. W części czwartej omówione jest konto księgowe i jego budowa, a w części piątej otwieranie i zamykanie ksiąg rachunkowych. W części szóstej znajdują się informacje dotyczące operacji gospodarczych i dowodów księgowych.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych Tom 1. Zasady rachunkowości, pochodzi z wydawnictwa Ekonomik. Dedykowany jest do: Podręczniki zawodowe / Branża ekonomiczna / .
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Prowadzenie ksiąg rachunkowych, Tom 1. Zasady rachunkowości

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.