Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Część 1. Kwalifikacja EKA.04. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista - Damian Dębski, Joanna Ablewicz, Paweł Dębski WSiP Wydawnictwa
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Część 1. Kwalifikacja EKA.04. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista

  • Promocja
    image-promocja

Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Część 1. Kwalifikacja EKA.04. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista - opis produktu:

Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista zawiera treści z zakresu kwalifikacji EKA.04 (Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej).

Publikacja składa się z dwóch części. Część pierwsza zawiera aktualny stan wiedzy naukowej z zakresu: BHP, podstaw ekonomii, prawa oraz zasad pracy biurowej. Zamieszczono tu treści dotyczące norm międzynarodowych, europejskich oraz krajowych zgodnie z wymaganiami projektu podstawy programowej z 2019 r.

Treści teoretyczne wsparto licznymi przykładami i ćwiczeniami. Podręcznik dostosowano językowo i merytorycznie do wieku odbiorcy. Zawiera podstawową terminologię stosowaną w zawodzie technik ekonomista.

Na końcu publikacji znajduje się słowniczek pojęć i terminów branżowych oraz wykaz podstawowych pojęć w językach polskim, angielskim i niemieckim.

Obowiązkowa pozycja w przygotowaniach do egzaminu zawodowego! Wiadomości teoretyczne wsparte licznymi przykładami, ćwiczeniami i ilustracjami przybliżającymi praktyczne zastosowanie wiedzy.

Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Część 1. Kwalifikacja EKA.04. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 3 po gimnazjum / Przedmioty zawodowe.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: liceum i technikum,  klasa 3 po gimnazjum,  przedmioty zawodowe,  podręcznik,  klasa 4,  przedmioty zawodowe
Wydawnictwo: WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Oprawa: miękka
Okładka: miękka

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Część 1. Kwalifikacja EKA.04. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: