Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Część 1. Kwalifikacja EKA.04. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista - Damian Dębski, Joanna Ablewicz, Paweł Dębski WSiP Wydawnictwa
Ulubione
Kategorie

Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Część 1. Kwalifikacja EKA.04. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista (miękka)

podręcznik

Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Część 1. Kwalifikacja EKA.04. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista - opis produktu:

Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista zawiera treści z zakresu kwalifikacji EKA.04 (Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej).

Publikacja składa się z dwóch części. Część pierwsza zawiera aktualny stan wiedzy naukowej z zakresu: BHP, podstaw ekonomii, prawa oraz zasad pracy biurowej. Zamieszczono tu treści dotyczące norm międzynarodowych, europejskich oraz krajowych zgodnie z wymaganiami projektu podstawy programowej z 2019 r.

Treści teoretyczne wsparto licznymi przykładami i ćwiczeniami. Podręcznik dostosowano językowo i merytorycznie do wieku odbiorcy. Zawiera podstawową terminologię stosowaną w zawodzie technik ekonomista.

Na końcu publikacji znajduje się słowniczek pojęć i terminów branżowych oraz wykaz podstawowych pojęć w językach polskim, angielskim i niemieckim.

Obowiązkowa pozycja w przygotowaniach do egzaminu zawodowego! Wiadomości teoretyczne wsparte licznymi przykładami, ćwiczeniami i ilustracjami przybliżającymi praktyczne zastosowanie wiedzy.

Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Część 1. Kwalifikacja EKA.04. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Część 1. Kwalifikacja EKA.04. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.