Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Część 2. Kwalifikacja EKA.04. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista - Damian Dębski, Joanna Ablewicz, Paweł Dębski WSiP Wydawnictwa
Ulubione
Kategorie

Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Część 2. Kwalifikacja EKA.04. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista (miękka)

  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Część 2. Kwalifikacja EKA.04. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista - opis produktu:

Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista zawiera treści z zakresu kwalifikacji EKA.04 (Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej). Prezentuje obszerny materiał dotyczący gospodarowania zasobami rzeczowymi i dokumentowania zdarzeń gospodarczych. Porusza zagadnienia związane z gospodarką magazynową, a także dostarcza informacji o sporządzeniu biznesplanu, takich jak: organizacja procesu planowania, analiza strategiczna jednostki, sporządzanie planu marketingowego i technicznego przedsiębiorstwa, sporządzanie planu zatrudnienia i płac oraz planu finansowania działalności. Są to treści, o które poszerzono podręcznik ze względu na wprowadzone zmiany w projekcie nowej podstawy programowej (2019). Publikacja zawiera również rozdziały dotyczące organizacji pracy małych zespołów oraz kompetencji personalnych i społecznych.

Treści teoretyczne wsparto licznymi przykładami i ćwiczeniami. Podręcznik dostosowano językowo i merytorycznie do wieku odbiorcy. Zawiera kluczową terminologię stosowaną w zawodzie technik ekonomista.

Na końcu książki zamieszczono słowniczek pojęć i terminów branżowych oraz wykaz podstawowych pojęć w językach polskim, angielskim i niemieckim.

Obowiązkowa pozycja w przygotowaniach do egzaminu zawodowego! Wiadomości teoretyczne wsparte licznymi przykładami, ćwiczeniami i ilustracjami przybliżającymi praktyczne zastosowanie wiedzy.

Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Część 2. Kwalifikacja EKA.04. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 3 po gimnazjum / Przedmioty zawodowe.
S
Szczegóły

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Część 2. Kwalifikacja EKA.04. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: