Prosto do matury 3. Geometria. Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Piotr Grabowski, Krzysztof Belka, Maciej Antek NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Prosto do matury 3. Geometria. Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Prosto do matury 3. Geometria. Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Uczniom, który zamierzają zdawać maturę w zakresie rozszerzonym proponujemy cykl broszur zawierających treści nauczania matematyki w zakresie rozszerzonym. Są one dostosowane do samodzielnej nauki, a zarazem bardzo dobrze nadają się do pracy na zajęciach fakultatywnych. Prezentowana Geometria jest pierwszą z dziewięciu broszur tego cyklu.

Prosto do matury 3. Geometria. Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Matematyka. Prosto do matury 3. Geometria. Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest częścią serii Prosto do matury.
S
Szczegóły

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Prosto do matury 3. Geometria. Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 13 ocen )
 • 5
  11
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  2
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: