Prosto do matury 2. Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego) - Piotr Grabowski, Krzysztof Belka, Maciej Antek NOWA ERA - Podręczniki |
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Prosto do matury 2. Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego)

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

Prosto do matury 2. Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego), po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

`Prosto do matury` do klasy 2 dla zakresu podstawowego i rozszerzonego to podręcznik opracowany z myślą o wszystkich przygotowujących się do matury z matematyki.

- Pomaga oswajać się z egzaminem maturalnym przez kolejne lata nauki w szkole ponadpodstawowej dzięki zadaniom typu egzaminacyjnego po każdym temacie (zestaw Prosto do matury) i po każdym dziale (Powtórzenie).
- Pozwala przećwiczyć algorytmy i strategie matematyczne przydatne podczas rozwiązywania problemów matematycznych dzięki około 1500 zadaniom do samodzielnego rozwiązania.
- Ułatwia przypomnienie treści potrzebnych do zrozumienia wprowadzanych zagadnień, dzięki tematom Warto powtórzyć.
- Umożliwia samodzielną naukę dzięki rozwiązanym przykładowo zadaniom oraz odpowiedziom i wskazówkom do większości zadań.

Prosto do matury 2. Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego) po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Matematyka. Prosto do matury 2. Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego) jest częścią serii Prosto do matury. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1013/2/2020. Prosto do matury 2. Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego) jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: liceum i technikum,  klasa 2 po podstawówce,  matematyka,  podręcznik
Wydawnictwo: NOWA ERA
Oprawa: miękka
Wymiary: 170x240
Nr dopuszczenia: 1013/2/2020

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Prosto do matury 2. Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego), po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: