Prosto do matury 2. Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego) - Piotr Grabowski, Krzysztof Belka, Maciej Antek NOWA ERA - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

Prosto do matury 2. Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego)

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Prosto do matury 2. Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego), po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

`Prosto do matury` do klasy 2 dla zakresu podstawowego i rozszerzonego to podręcznik opracowany z myślą o wszystkich przygotowujących się do matury z matematyki.

- Pomaga oswajać się z egzaminem maturalnym przez kolejne lata nauki w szkole ponadpodstawowej dzięki zadaniom typu egzaminacyjnego po każdym temacie (zestaw Prosto do matury) i po każdym dziale (Powtórzenie).
- Pozwala przećwiczyć algorytmy i strategie matematyczne przydatne podczas rozwiązywania problemów matematycznych dzięki około 1500 zadaniom do samodzielnego rozwiązania.
- Ułatwia przypomnienie treści potrzebnych do zrozumienia wprowadzanych zagadnień, dzięki tematom Warto powtórzyć.
- Umożliwia samodzielną naukę dzięki rozwiązanym przykładowo zadaniom oraz odpowiedziom i wskazówkom do większości zadań.

Prosto do matury 2. Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego) po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Matematyka. Prosto do matury 2. Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego) jest częścią serii Prosto do matury. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1013/2/2020. Prosto do matury 2. Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego) jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Prosto do matury 2. Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego), po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.