Programowanie i tworzenie stron internetowych oraz baz danych i administrowanie nimi. Część 3. Kwalifikacja EE.09. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk - Tomasz Klekot, Agnieszka Klekot WSiP
Ulubione
Kategorie

Programowanie i tworzenie stron internetowych oraz baz danych i administrowanie nimi. Część 3. Kwalifikacja EE.09. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk

podręcznik

Programowanie i tworzenie stron internetowych oraz baz danych i administrowanie nimi. Część 3. Kwalifikacja EE.09. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk - opis produktu:

Część 3 podręcznika do nauki zawodu technik informatyk, realizującego treści z zakresu kwalifikacji EE.09 (Programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych), została opracowana zgodnie z nową podstawą programową z 2017 r. Prezentuje wiedzę oraz uczy umiejętności związanych z tworzeniem, projektowaniem baz danych i zarządzaniem nimi. Przedstawiono tu takie zagadnienia, jak: teoria baz danych, projektowanie baz danych, lokalny system zarządzania bazą danych MS Access, pakiet serwerowy XAMPP, SQL - strukturalny język zapytań, skrypty po stronie serwera - PHP. Wiadomości teoretyczne wsparto licznymi przykładami, ćwiczeniami zrzutami ekranowymi i ilustracjami wskazującymi sposoby ich praktycznego zastosowania.

Programowanie i tworzenie stron internetowych oraz baz danych i administrowanie nimi. Część 3. Kwalifikacja EE.09. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Programowanie i tworzenie stron internetowych oraz baz danych i administrowanie nimi. Część 3. Kwalifikacja EE.09. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Programowanie i tworzenie stron internetowych oraz baz danych i administrowanie nimi. Część 3. Kwalifikacja EE.09. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk

4.5/5 ( 11 ocen )
  5
  9
  4
  1
  3
  0
  2
  0
  1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.