Procesy magazynowe w przykładach i ćwiczeniach - PRACA ZBIOROWA Instytut Logistyki i Magazynowania - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Procesy magazynowe w przykładach i ćwiczeniach (miękka)

podręcznik

Procesy magazynowe w przykładach i ćwiczeniach - opis produktu:

Magazynowanie w przykładach i ćwiczeniach to zbiór ponad 250 autorskich ćwiczeń do samodzielnego rozwiązania, ilustrowanych licznymi przykładami z praktyki i komentarzami teoretycznymi. Książka w przejrzysty sposób przeprowadza Czytelnika przez podstawowe procesy magazynowe. Każdy, kto rzetelnie wykona przedstawione zadania, zdobędzie nowe kompetencje i umiejętności w zakresie: organizowania procesów magazynowych w oparciu o algorytmy, formowania ładunku, planowania zagospodarowania magazynu w oparciu o systemy składowania, organizowania procesów kompletacji z wykorzystaniem nowoczesnych metod w tym obszarze, wyznaczania określonych wskaźników magazynowych, sporządzania i kontrolowania poprawności dokumentacji magazynowej. Wartością dodaną podręcznika ćwiczeniowego jest jego dwujęzyczność. W związku z tym, że niektóre zadania są przedstawione w języku angielskim, opracowanie wpisuje się w aktualne trendy w kształceniu zawodowym. Książka jest adresowana do przyszłych specjalistów kształcących się w zawodach: technik logistyk, technik spedytor, technik eksploatacji portów i terminali. Sięgną po nią także studenci zdobywający wykształcenie na kierunkach związanych z szeroko rozumianą branżą TSL. Materiał teoretyczno-praktyczny został tak opracowany, aby mógł służyć również jako swego rodzaju przewodnik branżowy dla pracowników centrów dystrybucji.

Procesy magazynowe w przykładach i ćwiczeniach pochodzą z wydawnictwa Instytut Logistyki i Magazynowania. Dedykowane są do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Procesy magazynowe w przykładach i ćwiczeniach są zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Procesy magazynowe w przykładach i ćwiczeniach

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.