Primary Kids Box 1. Zeszyt ćwiczeń - Izabela Lipińska, Caroline Nixon, Michael Tomlinson, Barbara Czekańska Cambridge University Press - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Primary Kid`s Box 1. Zeszyt ćwiczeń - opis produktu:

Podręcznik i zeszyt ćwiczeń zawieraj`ą zadania, które można modyfikować w zależności od poziomu zaawansowania uczniów i zróżnicowania klasy pod względem wiekowym (odpowiednio dla sześcio- i siedmiolatków).
 Wprowadza dzieci w świat języka angielskiego poprzez naukę piosenek, wierszyków i rymowanek.
 Umiejętność komunikowania się w języku angielskim rozwijana jest poprzez pracę w parach. Dzieci skutecznie porozumiewają się ze sobą w języku angielskim zadając proste pytania i udzielając na nie odpowiedzi.
 Umiejętność czytania i pisania rozwijana jest stopniowo, zaczynając od pojedynczych wyrazów i pisania po śladzie, by z czasem czytać i pisać całe zdania.
 Książka składa się z 8 rozdziałów. Po każdych 2 rozdziałach znajdują się rozdziały powtórzeniowe, które sprzyjają utrwalaniu i konsolidacji poznanego materiału.
 Specjalne lekcje okolicznościowe (Dzień Dziecka, Dzień Mamy, Dzień Taty, Dzień Babci i Dzień Dziadka) i lekcje świąteczne (Halloween, Christmas, Easter) wzbogacają podręcznik o elementy kulturowe. Dzieci poznają tradycje obchodzenia różnych świat w Polsce i za granica. Uczą również mówienia w języku angielskim o dniach i uroczystościach znanych im do tej pory tylko z tradycji polskiej. Oprócz tego w książce znajduje się przedstawienie, które dzieci mogą przygotować na koniec roku.
 Zgodnie ze wskazaniami nowej Podstawy Programowej, jednym z komponentów kursu jest Portfolio Językowe, które rozwija umiejętność samooceny i indywidualnej pracy oraz refleksji każdego ucznia nad postępami w nauce języka angielskiego.
 Do podręcznika dołączona jest płyta audio CD z piosenkami.

Primary Kid`s Box 1. Zeszyt ćwiczeń przygotowano w wydawnictwie Cambridge University Press. Pomaga w nauce języka angielskiego.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Primary Kid`s Box 1. Zeszyt ćwiczeń

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 3 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: