Primary Kids Box 1. Podręcznik dla szkoły podstawowej + CD - Izabela Lipińska, Caroline Nixon, Michael Tomlinson, Barbara Czekańska Cambridge University Press - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Primary Kid`s Box 1. Podręcznik dla szkoły podstawowej + CD

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Primary Kid`s Box 1. Podręcznik dla szkoły podstawowej + CD - opis produktu:

Podręcznik i zeszyt ćwiczeń zawieraja zadania, które można modyfikować w zależności od poziomu zaawansowania uczniów i zróżnicowania klasy pod względem wiekowym (odpowiednio dla sześcio i siedmiolatków).

Podręcznik wprowadza dzieci w świat języka angielskiego poprzez naukę piosenek, wierszyków i rymowanek.

Umiejętność komunikowania się w języku angielskim rozwijana jest poprzez pracę w parach. Dzieci skutecznie porozumiewaja się ze soba w języku angielskim zadajac proste pytania i udzielajac na nie odpowiedzi.

Umiejętność czytania i pisania rozwijana jest stopniowo, zaczynajac od pojedynczych wyrazów i pisania po śladzie, by z czasem czytać i pisać całe zdania.

Ksiażka składa się z 8 rozdziałów. Po każdych 2 rozdziałach znajduja się rozdziały powtórzeniowe, które sprzyjaja utrwalaniu i konsolidacji poznanego materiału.

Specjalne lekcje okolicznościowe (Dzień Dziecka, Dzień Mamy, Dzień Taty, Dzień Babci i Dzień Dziadka) i lekcje świateczne (Halloween, Christmas, Easter) wzbogacaja podręcznik o elementy kulturowe. Dzieci poznaja tradycje obchodzenia różnych świat w Polsce i za granica. Ucza również mówienia w języku angielskim o dniach i uroczystościach znanych im do tej pory tylko z tradycji polskiej. Oprócz tego w ksiażce znajduje się przedstawienie, które dzieci moga przygotować na koniec roku.

Zgodnie ze wskazaniami nowej Podstawy Programowej, jednym z komponentów kursu jest Portfolio Językowe, które rozwija umiejętność samooceny i indywidualnej pracy oraz refleksji każdego ucznia nad postępami w nauce języka angielskiego.

Do podręcznika dołaczona jest płyta audio CD z piosenkami. Numer dopuszczenia: 105/1/2009

Primary Kid`s Box 1. Podręcznik dla szkoły podstawowej + CD pochodzi z wydawnictwa Cambridge University Press. Pomaga w nauce języka angielskiego. Numer dopuszczenia podręcznika to: 105/1/2009.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Primary Kid`s Box 1. Podręcznik dla szkoły podstawowej + CD

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.8/5 ( 4 oceny )
 • 5
  3
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: