Prawna ochrona rodziny - Katarzyna Jadach C.H.Beck - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Prawna ochrona rodziny (miękka)

Skrypt dla studentów pedagogiki i innych nauk społecznych

 • Promocja
  image-promocja

Prawna ochrona rodziny, Skrypt dla studentów pedagogiki i innych nauk społecznych - opis produktu:

Podręcznik jest adresowany do studentów pedagogiki, zwłaszcza studiów sprofilowa­nych ku pedagogice opiekuńczo-wychowawczej i resocjalizacyjnej, ale też pracy socjalnej, socjologii, psychologii, a także słuchaczy studiów podyplomowych dotyczących tych ob­szarów wiedzy. W programach studiów na tych kierunkach są prowadzone zajęcia dotyczące prawnych aspektów funkcjonowania rodzi­ny, a na resocjalizacji (chociaż nie tylko) również z zakresu prawa karnego i postępowania w sprawach nieletnich.

Za­łożeniem tego opracowania jest przekazanie wiedzy prawniczej w sposób komunikatywny. Chcąc powiedzieć możliwie wiele w języku możliwie przystępnym, pominięto zagad­nienia ściśle jurydyczne, pod względem teoretycznym interesujące dla prawników, jednak mało przydatne, czy też zbędne, dla adresatów książki. Zminimalizowano też przekaz na temat tych zagadnień, które nie wiążą się z realizacją ich zawodowych zadań (np. kwestia ustrojów majątkowo-małżeńskich). Jednak największy wysiłek położono na w miarę przyjazną nieprawnikom semantykę wywodów.

Prawna ochrona rodziny Skrypt dla studentów pedagogiki i innych nauk społecznych, pochodzi z wydawnictwa C.H.Beck. Dedykowany jest do: Szkoły wyższe / Nauki humanistyczne / Pedagogika. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Prawna ochrona rodziny, Skrypt dla studentów pedagogiki i innych nauk społecznych

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 5 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: