Pracownia urządzeń techniki komputerowej Kalifikacja E.12. Technik informatyk - Tomasz Klekot, Krzysztof Pytel WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Pracownia urządzeń techniki komputerowej Kalifikacja E.12. Technik informatyk

Praktyczna nauka zawodu

podręcznik

Pracownia urządzeń techniki komputerowej Kalifikacja E.12. Technik informatyk, Praktyczna nauka zawodu - opis produktu:

Publikacja przeznaczona do praktycznej nauki zawodu technik informatyk w zakresie kwalifikacji E.12 (Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych). Została opracowana z myślą o wykorzystaniu podczas zajęć praktycznych w pracowni urządzeń techniki komputerowej. Składa się przede wszystkim z ćwiczeń, zadań i kart pracy kształcących umiejętności i kompetencje uczniów w zakresie m.in. bezpiecznego posługiwania się sprzętem komputerowym, korzystania z różnych systemów operacyjnych, obsługi sprzętu informatycznego i urządzeń peryferyjnych, przygotowania sprzętu komputerowego do pracy i jego montażu oraz diagnostyki i naprawy urządzeń informatycznych. Publikacja została opracowana zgodnie z nową podstawą programową. Stanowi narzędzie efektywnie pomagające w dobrym przygotowaniu się uczniów do części praktycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik informatyk w zakresie kwalifikacji E.12.

Pracownia urządzeń techniki komputerowej Kalifikacja E.12. Technik informatyk Praktyczna nauka zawodu, pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1-3 / Informatyka.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Pracownia urządzeń techniki komputerowej Kalifikacja E.12. Technik informatyk, Praktyczna nauka zawodu

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.