Pracownia sieci komputerowych. Kwalifikacja E.13 Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk, technik teleinformatyk - Tomasz Klekot, Krzysztof Pytel WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne -
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Pracownia sieci komputerowych. Kwalifikacja E.13 Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk, technik teleinformatyk

podręcznik

Pracownia sieci komputerowych. Kwalifikacja E.13 Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk, technik teleinformatyk - opis produktu:

Publikacja przeznaczona do praktycznej nauki zawodu technik informatyk i technik teleinformatyk w zakresie kwalifikacji E.13 (Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami). Została opracowana z myślą o wykorzystaniu podczas zajęć praktycznych w pracowni sieci komputerowych. Składa się przede wszystkim z ćwiczeń, zadań i kart pracy kształcących umiejętności i kompetencje uczniów w zakresie m.in. projektowania oraz wykonania i bezpiecznego użytkowania sieci komputerowych, konfigurowania urządzeń sieciowych, diagnostyki i naprawy sieci, korzystania z sieciowego sprzętu komputerowego, administrowania sieciowymi systemami operacyjnymi (Novell Net Ware, Linux, Windows Server) oraz bezpieczeństwa danych w sieci. Publikacja została opracowana zgodnie z nową podstawą programową. Stanowi narzędzie efektywnie pomagające w dobrym przygotowaniu się uczniów do części praktycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik informatyk w zakresie kwalifikacji E.13.
S
Szczegóły

Tego samego autora

 • Recenzje Recenzje
  image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzję
 • Podręcznik
 • Pracownia sieci komputerowych. Kwalifikacja E.13 Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk, technik teleinformatyk
4.4/5 ( 20 ocen )
  5
  15
  4
  0
  3
  4
  2
  0
  1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

Krzysztof Stsiak

 • 22-06-2015
 • 22:22

Pozycja bardzo ciekawa. Rozwiązanie ćwiczenia z podręcznikiem, testami i notatnikiem bardzo mi się spodobało, niestety liczba błędów w tym wydawnictwie jest zastraszająca. Na pierwszych 50 stronach znalazłem 7 ostrych merytorycznych błędów. Kupić książkę żeby robić jej korektę to chyba coś nie tak. Przestrzegam.

Czy recenzja była pomocna?