Pracownia organizacji robót budowlanych. Kwalifikacja B.33. Technik budownictwa - Tadeusz Maj WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Pracownia organizacji robót budowlanych. Kwalifikacja B.33. Technik budownictwa

Praktyczna nauka zawodu

podręcznik

Pracownia organizacji robót budowlanych. Kwalifikacja B.33. Technik budownictwa, Praktyczna nauka zawodu - opis produktu:

Publikacja przeznaczona do kształcenia praktycznego w zawodzie technik budownictwa, realizująca treści z zakresu kwalifikacji B.33 (Organizacja i kontrolowanie robót budowlanych), do wykorzystania podczas zajęć w pracowniach.

Materiał pozwala uczniowi sprawdzić umiejętności związane z organizowaniem i przygotowaniem budowy, posługiwaniem się dokumentacją budowy, dobieraniem sposobów zabezpieczania skarp oraz zabezpieczania i znakowania wykopów, a także zweryfikować wiedzę dotyczącą wykonywania m.in. murowanych ścian budynków, konstrukcji stropów, dachów, stropodachów, pokryć dachowych i schodów.

Dzięki publikacji kandydat do zawodu technik budownictwa utrwali wiadomości na temat zasad organizowania i kontrolowania robót wykończeniowych, remontowo-budowlanych i rozbiórkowych, utrzymywania obiektów budowlanych oraz zarządzania nieruchomościami.

Po każdym dziale zamieszczono karty pracy zawierające zadania praktyczne do samodzielnego wykonania.

Pracownia organizacji robót budowlanych. Kwalifikacja B.33. Technik budownictwa Praktyczna nauka zawodu, pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Pracownia organizacji robót budowlanych. Kwalifikacja B.33. Technik budownictwa jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Pracownia organizacji robót budowlanych. Kwalifikacja B.33. Technik budownictwa, Praktyczna nauka zawodu

4.4/5 ( 9 ocen )
 • 5
  6
 • 4
  1
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.