Pracownia obsługi klientów. Kwalifikacja T.15. Technik żywienia i usług gastronomicznych. Zeszyt ćwiczeń - Piotr Dominik WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Pracownia obsługi klientów. Kwalifikacja T.15. Technik żywienia i usług gastronomicznych. Zeszyt ćwiczeń

Praktyczna nauka zawodu

podręcznik

Pracownia obsługi klientów. Kwalifikacja T.15. Technik żywienia i usług gastronomicznych. Zeszyt ćwiczeń, Praktyczna nauka zawodu - opis produktu:

Publikacja pomaga opanować praktyczne umiejętności w zakresie trzeciej części kwalifikacji T.15 (Planowanie i wykonywanie usług gastronomicznych). Każdy rozdział zawiera krótkie wprowadzenie, przypominające podstawowe wiadomości, i karty pracy z zadaniami i ćwiczeniami.

Publikacja proponuje różnorodne ćwiczenia wzbogacone licznymi ilustracjami - od zadań praktycznych, które uczeń ma wykonywać w czasie zajęć w szkolnej pracowni, poprzez uzupełniania tekstu, pytania otwarte i zamknięte, po propozycje projektów do realizowanie w trakcie wycieczek lub praktyk zawodowych. Książka kładzie nacisk na uważne wykonywanie zadań, zachęca ucznia do wnikliwej samooceny i skłania do wyciągania wniosków. Pracownia pomyślana jest jako podręcznik do praktycznej nauki zawodu, który ułatwi zastosowanie zdobytej na zajęciach teoretycznej wiedzy w praktyce. Publikacja może też stanowić cenny materiał powtórzeniowy dla osób przystępujących eksternistycznie do egzaminów.

Pracownia obsługi klientów. Kwalifikacja T.15. Technik żywienia i usług gastronomicznych. Zeszyt ćwiczeń Praktyczna nauka zawodu, przygotowano w wydawnictwie WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Materiał przygotowano dla: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Pracownia obsługi klientów. Kwalifikacja T.15. Technik żywienia i usług gastronomicznych. Zeszyt ćwiczeń jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Pracownia obsługi klientów. Kwalifikacja T.15. Technik żywienia i usług gastronomicznych. Zeszyt ćwiczeń, Praktyczna nauka zawodu

4.5/5 ( 15 ocen )
  5
  12
  4
  1
  3
  1
  2
  0
  1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.