Pracownia ekonomiczna. Rozliczenia podatkowe, obsługa programów: finansowo-księgowego Rachmistrz GT i kadrowo-płacowego Microgratyfikant GT. Kwalifikacja A.35. Planowanie i prowadzenie działalności w
Ulubione
Kategorie

Pracownia ekonomiczna. Rozliczenia podatkowe, obsługa programów: finansowo-księgowego Rachmistrz GT i kadrowo-płacowego Microgratyfikant GT. Kwalifikacja A.35. Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji. Część 2

Stan prawny na 1 września 2016 roku

podręcznik

Pracownia ekonomiczna. Rozliczenia podatkowe, obsługa programów: finansowo-księgowego Rachmistrz GT i kadrowo-płacowego Microgratyfikant GT. Kwalifikacja A.35. Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji. Część 2, Stan prawny na 1 września 2016 roku - opis produktu:

Ćwiczenia z zakresu rozliczeń podatkowych i obsługi programu finansowo-księgowego Rachmistrz GT i kadrowo-płacowego Microgratyfikant GT, są przeznaczone dla uczestników ośrodków kursowych, uczniów i słuchaczy szkół ekonomicznych o różnych profilach.

W opracowaniu przedstawiono klasyfikację podatków oraz omówiono podatki bezpośrednie i pośrednie. Omówiono formy opodatkowania i ewidencji działalności gospodarczej w małych przedsiębiorstwach. Wyjaśniono zasady opodatkowania oraz formy karty podatkowej, na zasadach ogólnych według skali podatkowej, podatkiem liniowym i przy ryczałcie ewidencjonowanym. Przedstawiono ewidencję dokumentów w księdze przychodów oraz w podatkowej księdze przychodów i rozchodów programie Rachmistrz GT.

Omówiono rejestry zakupów i sprzedaży VAT, deklaracje VAT-7, ewidencję wyposażenia, środków trwałych oraz inne urządzenia uzupełniające prowadzone przy opodatkowaniu osób fizycznych i prawnych.
Przedstawiono schemat obliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych. Ponadto ćwiczenia zawierają dwa testy samodzielnej kontroli podsumowujące omówiony materiał oraz rozwiązane ćwiczenia, które w wersji dla ucznia służą do samodzielnego wykonania przez niego

Pracownia ekonomiczna. Rozliczenia podatkowe, obsługa programów: finansowo-księgowego Rachmistrz GT i kadrowo-płacowego Microgratyfikant GT. Kwalifikacja A.35. Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji. Część 2 Stan prawny na 1 września 2016 roku, pochodzi z wydawnictwa Padurek. Dedykowany jest do: Podręczniki zawodowe / Branża ekonomiczna / .
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Pracownia ekonomiczna. Rozliczenia podatkowe, obsługa programów: finansowo-księgowego Rachmistrz GT i kadrowo-płacowego Microgratyfikant GT. Kwalifikacja A.35. Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji. Część 2, Stan prawny na 1 września 2016 roku

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.