Pracownia aplikacji internetowych. Kwalifikacja E.14. Technik informatyk - Tomasz Klekot, Krzysztof Pytel WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Pracownia aplikacji internetowych. Kwalifikacja E.14. Technik informatyk

Praktyczna nauka zawodu

podręcznik

Pracownia aplikacji internetowych. Kwalifikacja E.14. Technik informatyk, Praktyczna nauka zawodu - opis produktu:

Publikacja przeznaczona do praktycznej nauki zawodów technik informatyk w zakresie kwalifikacji E.14 (Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami). Została opracowana z myślą o wykorzystaniu podczas zajęć praktycznych w pracowni informatycznej. Składa się przede wszystkim z ćwiczeń, zadań i kart pracy podnoszących umiejętności i kwalifikacje uczniów w zakresie projektowania i wykonania stron internetowych z wykorzystaniem hipertekstowych języków znaczników, tworzenia kaskadowych arkuszy stylów, korzystania z edytorów WYSIWYG, tworzenia grafiki komputerowej na potrzeby stron internetowych, przygotowywania obiektów multimedialnych, tworzenia i administrowania relacyjnymi bazami danych Access i SQL, tworzenia aplikacji internetowych wykonywanych po stronie klienta i serwera. Stanowi narzędzie pomagające w dobrym przygotowaniu się uczniów do części praktycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

Pracownia aplikacji internetowych. Kwalifikacja E.14. Technik informatyk Praktyczna nauka zawodu, pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1-3 / Informatyka.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Pracownia aplikacji internetowych. Kwalifikacja E.14. Technik informatyk, Praktyczna nauka zawodu

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.