Poznać przeszłość. Wojna i wojskowość. Podręcznik do historii i społeczeństwa dla liceum i technikum - Jarosław Centek NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Poznać przeszłość. Wojna i wojskowość. Podręcznik do historii i społeczeństwa dla liceum i technikum

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja
 • Zapowiedź
  image-zapowiedź

podręcznik

Poznać przeszłość. Wojna i wojskowość. Podręcznik do historii i społeczeństwa dla liceum i technikum, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik do wątku tematycznego Wojna i wojskowość został przygotowany w nowoczesnej i przyjaznej dla ucznia formie, w układzie chronologicznym. Prezentuje, w jaki sposób zmieniały się sposoby toczenia wojen na przestrzeni wieków. W publikacji przedstawiono również, jakie znaczenie miały rozmaite konflikty nie tylko w aspekcie militarnym, ale także społecznym i gospodarczym.

Zrozumiały i dostosowany do uczniów tekst główny jest wzbogacony przez:

atrakcyjne zdjęcia
czytelne mapy
interesujące infografiki
starannie dobrane teksty źródłowe

Poznać przeszłość. Wojna i wojskowość. Podręcznik do historii i społeczeństwa dla liceum i technikum po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Historia. Poznać przeszłość. Wojna i wojskowość. Podręcznik do historii i społeczeństwa dla liceum i technikum jest częścią serii Poznać przeszłość. Numer dopuszczenia podręcznika to: 659/3/2014.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Poznać przeszłość. Wojna i wojskowość. Podręcznik do historii i społeczeństwa dla liceum i technikum, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.7/5 ( 50 ocen )
 • 5
  46
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  2

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: