Poznać przeszłość 2. Karty pracy do historii dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Katarzyna Panimasz NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Poznać przeszłość 2. Karty pracy do historii dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Poznać przeszłość 2. Karty pracy do historii dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

- Umożliwiają kształcenie umiejętności historycznych, takich jak praca z mapą, tekstem źródłowym i danymi statystycznymi.
- Pomagają utrwalać wiedzę zdobytą na lekcji za pomocą zadań skorelowanych z podręcznikiem.
- Ułatwiają przygotowania do sprawdzianów dzięki zadaniom powtórzeniowym i zestawom pytań do rozdziałów.

Poznać przeszłość 2. Karty pracy do historii dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowane są do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Historia. Poznać przeszłość 2. Karty pracy do historii dla liceum i technikum. Zakres podstawowy są częścią serii Poznać przeszłość. Poznać przeszłość 2. Karty pracy do historii dla liceum i technikum. Zakres podstawowy są zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Poznać przeszłość 2. Karty pracy do historii dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.