Postępowanie sądowoadministracyjne Zarys wykładu - Hanna Knysiak-Sudyka Wolters Kluwer - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Postępowanie sądowoadministracyjne Zarys wykładu (miękka)

Seria akademicka

podręcznik

Postępowanie sądowoadministracyjne Zarys wykładu, Seria akademicka - opis produktu:

W podręczniku omówiono m.in.: prawne formy działania organów administracji publicznej kontrolowane przez sądy administracyjne oraz sądową kontrolę działalności administracji publicznej, procesową pozycję organu administracji publicznej w postępowaniu sądowoadministracyjnym, postępowanie przed wojewódzkim sądem administracyjnym, orzeczenia wojewódzkiego sądu administracyjnego kończące postępowanie w sprawie, środki zaskarżania orzeczeń sądów administracyjnych, zbieg postępowania administracyjnego i sądowoadministracyjnego. Publikacja uwzględnia zmiany dotyczące usprawnienia funkcjonowania e-administracji, a także kwestie związane z funkcjonowaniem nowego organu ochrony prawnej Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców. Zawiera także przejrzyste rozwiązania graficzne ułatwiające zapamiętywanie informacji liczne tabele, schematy, wykresy i diagramy.

Postępowanie sądowoadministracyjne Zarys wykładu Seria akademicka, pochodzi z wydawnictwa Wolters Kluwer. Dedykowany jest do: Szkoły wyższe / Nauki społeczno-ekonomiczne / Prawo i administracja. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Postępowanie sądowoadministracyjne Zarys wykładu, Seria akademicka

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.