Postępowanie cywilne. Diagramy, kazusy, zagadnienia praktyczne, testy - Paweł Cioch, Edyta Gapska, Joanna Studzińska Wolters Kluwer - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Postępowanie cywilne. Diagramy, kazusy, zagadnienia praktyczne, testy (miękka)

podręcznik

Postępowanie cywilne. Diagramy, kazusy, zagadnienia praktyczne, testy - opis produktu:

Publikacja stanowi najszersze opracowanie podstawowych zagadnień z zakresu postępowania cywilnego, uwzględniające stan prawny na 6 marca 2020 r. Autorzy, opierając się na bogatych doświadczeniach dydaktycznych i zawodowych, wykorzystują zróżnicowane formy prezentacji wiedzy pomocne zarówno w procesie nauczania, jak i w praktyce prawa: szczegółowe diagramy, skonstruowane w oparciu o problemowe zagadnienia, pozwalają usystematyzować informacje dotyczące najważniejszych instytucji procesowych, kazusy i zagadnienia praktyczne służą sprawdzeniu wiedzy i udzieleniu odpowiedzi na najczęściej występujące w praktyce pytania dotyczące stosowania prawa procesowego, testy stanowią narzędzie umożliwiające weryfikację wiedzy. Poprawne rozwiązanie testów i ćwiczeń w oparciu o usystematyzowaną wiedzę daje gwarancję opanowania materiału w stopniu umożliwiającym uzyskanie pozytywnego wyniku na egzaminie z postępowania cywilnego oraz prawidłowe rozwiązanie zagadnień z tego przedmiotu na testach aplikacyjnych.

Postępowanie cywilne. Diagramy, kazusy, zagadnienia praktyczne, testy pochodzi z wydawnictwa Wolters Kluwer. Dedykowany jest do: Szkoły wyższe / Nauki społeczno-ekonomiczne / Prawo i administracja.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Postępowanie cywilne. Diagramy, kazusy, zagadnienia praktyczne, testy

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.