Polskie prawo konstytucyjne - Dariusz Górecki Wolters Kluwer - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Polskie prawo konstytucyjne

Seria akademicka. Wydanie 6

podręcznik

Polskie prawo konstytucyjne, Seria akademicka. Wydanie 6 - opis produktu:

Podręcznik zawiera szczegółowe omówienie Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z 1997 r., a także ustaw i innych aktów normatywnych regulujących problematykę wolności i praw jednostki oraz organizację i funkcjonowanie naczelnych organów państwowych i samorządu terytorialnego. W szóstym wydaniu zaprezentowano ostatnie ważne zmiany dotyczące m.in.: trybu wyboru Prezydenta RP, wynikające z ustawy o szczególnych zasadach organizacji wyborów powszechnych na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych w 2020 r. oraz możliwości prowadzenia posiedzenia Sejmu i głosowania z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej. Ponadto w publikacji przedstawiono przemiany, które dokonały się w polskim prawie konstytucyjnym w latach 1918-1997, a także kwestię członkostwa Polski w Unii Europejskiej i wpływu, jakie ma ono na funkcjonowanie państwa.

Polskie prawo konstytucyjne Seria akademicka. Wydanie 6, pochodzi z wydawnictwa Wolters Kluwer. Dedykowany jest do: Szkoły wyższe / Nauki społeczno-ekonomiczne / Prawo i administracja.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Polskie prawo konstytucyjne, Seria akademicka. Wydanie 6

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.