Podstawy rachunkowości. Zasadnicza szkoła zawodowa kucharz małej gastronomii - Jacek Musiałkiewicz Ekonomik - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Podstawy rachunkowości. Zasadnicza szkoła zawodowa kucharz małej gastronomii

podręcznik

Podstawy rachunkowości. Zasadnicza szkoła zawodowa kucharz małej gastronomii - opis produktu:

 Podręcznik dla uczniów zdobywających zawód kucharz małej gastronomii. Obejmuje wszystkie hasła programu nauczania przedmiotu `Podstawy rachunkowości gastronomicznej`. Zgodny z podstawą programową i programem nauczania 512 [05]/SZ/MENiS/2002.05.08 zatwierdzonym przez MEN.
 Podręcznik dopuszczony do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania i wpisany do wykazu podręczników przeznaczonych do kształcenia w zawodach pod numerem 02/2009.
(Patrz: Wykaz podręczników szkolnych przeznaczonych do kształcenia w zawodach i w profilach kształcenia ogólnozawodowego dopuszczonych do użytku szkolnego po dniu 1 stycznia 2002 r.)
 Podręczniki wpisane do tego wykazu mogą być stosowane w szkołach w roku szkolnym 2014/2015 i w latach następnych. Zgodnie z wprowadzonymi w 2014 r. zmianami w ustawie o systemie oświaty w szkołach można w pełni stosować podręczniki, które zostały dopuszczone do użytku szkolnego i znajdują się w wykazach podręczników szkolnych opublikowanych na stronie internetowej MEN. Podręcznik `Podstawy rachunkowości` spełnia oba te warunki, może więc być stosowany w szkołach.

Książka zawiera:
  - 23 rysunki
  - 13 tabel
  - 62 przykłady
  - 21 wzorów
  - 242 ćwiczenia
  - 190 stron formatu B5

Podstawy rachunkowości. Zasadnicza szkoła zawodowa kucharz małej gastronomii pochodzi z wydawnictwa Ekonomik. Dedykowany jest do: Szkoły branżowe I stopnia / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Podstawy rachunkowości. Zasadnicza szkoła zawodowa kucharz małej gastronomii jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Podstawy rachunkowości. Zasadnicza szkoła zawodowa kucharz małej gastronomii

4.5/5 ( 4 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.