Podstawy rachunkowości. Zeszyt ćwiczeń Zasadnicza szkoła zawodowa kucharz małej gastronomii - Jacek Musiałkiewicz Ekonomik - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Podstawy rachunkowości. Zeszyt ćwiczeń Zasadnicza szkoła zawodowa kucharz małej gastronomii

podręcznik

Podstawy rachunkowości. Zeszyt ćwiczeń Zasadnicza szkoła zawodowa kucharz małej gastronomii - opis produktu:

 Zbiór ćwiczeń do przedmiotu `Podstawy rachunkowości gastronomicznej\` dla uczniów zdobywających zawód kucharz małej gastronomii.
 Zgodnie z wprowadzonymi w 2014 r. zmianami w ustawie o systemie oświaty książka ta może być wykorzystywana w szkołach jako materiał ćwiczeniowy. Materiały ćwiczeniowe są to materiały przeznaczone dla uczniów, służące utrwaleniu przez nich wiadomości i umiejętności. Materiały ćwiczeniowe nie podlegają procedurze dopuszczania przez Ministra Edukacji Narodowej ani nie są umieszczane w żadnych urzędowych wykazach. Decyzja o tym, czy i jakie materiały stosować, należy wyłącznie do nauczyciela. Materiały ćwiczeniowe powinny być jednak zamieszczane w szkolnych wykazach podręczników i podawane do publicznej wiadomości.
  Zbiór ćwiczeń nie zawiera rozwiązań. Rozwiązania będą bezpłatnie wysyłane nauczycielom pocztą elektroniczną (po podaniu adresu e-mail) wtedy, gdy zamawiającym jest szkoła, a w pozostałych przypadkach po potwierdzeniu, że osoba, która chce otrzymać odpowiedzi, jest nauczycielem w podanej szkole.

Książka zawiera:
  - 180 ćwiczeń
  - 79 stron B5

Podstawy rachunkowości. Zeszyt ćwiczeń Zasadnicza szkoła zawodowa kucharz małej gastronomii przygotowano w wydawnictwie Ekonomik. Materiał przygotowano dla: Szkoły branżowe I stopnia / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Podstawy rachunkowości. Zeszyt ćwiczeń Zasadnicza szkoła zawodowa kucharz małej gastronomii jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Podstawy rachunkowości. Zeszyt ćwiczeń Zasadnicza szkoła zawodowa kucharz małej gastronomii

4.2/5 ( 5 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.