PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. TESTY Technikum i Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Jacek Musiałkiewicz Ekonomik - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. TESTY Technikum i Zasadnicza Szkoła Zawodowa

podręcznik

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. TESTY Technikum i Zasadnicza Szkoła Zawodowa - opis produktu:

Książka pomocnicza dla uczniów zasadniczych szkół zawodowych i techników, kształcących się we wszystkich zawodach.

Przeznaczona jest dla uczniów przygotowujących się do drugiej części pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Jest to część egzaminu obejmująca materiał nauczania przedmiotu `Podstawy przedsiębiorczości`, w ramach której sprawdzane są umiejętności ucznia związane z zatrudnieniem i działalnością gospodarczą.

Zestawy testów od I do IV dotyczą poszczególnych rozdziałów podręcznika do podstaw przedsiębiorczości wydanego przez `Ekonomik`. Mogą być one wykorzystywane zarówno do przeprowadzania sprawdzianów w trakcie roku szkolnego, jak i przy powtarzaniu materiału przed egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe.

Zestawy testów od V do XV mają charakter przekrojowy. W każdym z nich zawarte są zadania dotyczące wszystkich zagadnień, jakie mogą wystąpić na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe.

Podstawą do stworzenia testów była analiza wymagań egzaminacyjnych i pytań zawartych w dotychczas przeprowadzonych egzaminach. Książka nie zawiera odpowiedzi - są one wysyłane w formie elektronicznej lub papierowej tym nauczycielom, którzy o to poproszą. Zestaw odpowiedzi zawiera również wskazanie, w jakiej części podręcznika lub zbioru ćwiczeń znajduje się materiał dotyczący każdego z pytań zamieszczonych w testach.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 8 czerwca 2009 r. w sprawie dopuszczania do użytku w szkole programów wychowania przedszkolnego i programów nauczania oraz dopuszczania do użytku szkolnego podręczników podręcznik przeznaczony do kształcenia w zawodzie albo w profilu kształcenia ogólnozawodowego `(...) zawiera usystematyzowaną prezentację wybranych, powiązanych tematycznie treści nauczania (...)`. Według tej definicji zbiór ćwiczeń nie jest podręcznikiem i zgodnie z treścią Rozporządzenia nie podlega procedurze zatwierdzania przez Ministra Edukacji Narodowej.

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. TESTY Technikum i Zasadnicza Szkoła Zawodowa pochodzi z wydawnictwa Ekonomik. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1-3 / Przedsiębiorczość.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. TESTY Technikum i Zasadnicza Szkoła Zawodowa

4.6/5 ( 40 ocen )
 • 5
  33
 • 4
  2
 • 3
  2
 • 2
  2
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.