PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. ĆWICZENIA Liceum ogólnokształcące Liceum profilowane Technikum - Jacek Musiałkiewicz Ekonomik - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. ĆWICZENIA Liceum ogólnokształcące Liceum profilowane Technikum

podręcznik

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. ĆWICZENIA Liceum ogólnokształcące Liceum profilowane Technikum - opis produktu:

Zbiór ćwiczeń dla uczniów liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego, technikum i zasadniczej szkoły zawodowej. Większość ćwiczeń jest wspólna zarówno dla uczniów LO, LP i T, jak i ZSZ. Pozostała część ćwiczeń, przeznaczona wyłącznie dla uczniów LO, LP i T, została wyraźnie oznaczona. Wszystkie ćwiczenia opracowane zostały według podstawy programowej i standardu wymagań egzaminacyjnych. Książka szczególnie przydatna dla uczniów przygotowujących się do drugiej części pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 8 czerwca 2009 r. w sprawie dopuszczania do użytku w szkole programów wychowania przedszkolnego i programów nauczania oraz dopuszczania do użytku szkolnego podręczników podręcznik przeznaczony do kształcenia w zawodzie albo w profilu kształcenia ogólnozawodowego `(...) zawiera usystematyzowaną prezentację wybranych, powiązanych tematycznie treści nauczania (...)`. Według tej definicji zbiór ćwiczeń nie jest podręcznikiem i zgodnie z treścią Rozporządzenia nie podlega procedurze zatwierdzania przez Ministra Edukacji Narodowej.
Nasze ćwiczenia nie są zbiorem pytań, na które uczeń pisze odpowiedzi w pozostawionych pustych wierszach.
Uwaga! Zbiór ćwiczeń nie zawiera rozwiązań na końcu książki.
Rozwiązania będą bezpłatnie wysyłane nauczycielom pocztą elektroniczną (po podaniu adresu e-mail) lub w postaci papierowej z zamówionymi książkami - jeżeli będzie spełniony jeden z poniższych warunków:
1. zamówienie jest na adres szkoły
2. w pozostałych przypadkach - po pisemnym potwierdzeniu zamówienia przez szkołę

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. ĆWICZENIA Liceum ogólnokształcące Liceum profilowane Technikum pochodzi z wydawnictwa Ekonomik. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1-3 / Przedsiębiorczość.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. ĆWICZENIA Liceum ogólnokształcące Liceum profilowane Technikum

4.4/5 ( 9 ocen )
 • 5
  7
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.