Podstawy przedsiębiorczości 2. Klasa 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Jarosław Korba, Zbigniew Smutek Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
 • image

Podstawy przedsiębiorczości 2. Klasa 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Podstawy przedsiębiorczości 2. Klasa 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik Podstawy przedsiębiorczości 2. Zakres podstawowy został przygotowany dla uczniów trzeciej klasy liceów ogólnokształcących i techników. Jest kontynuacją popularnego i chętnie wybieranego do nauki tomu pierwszego. Zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej.

Autorzy przede wszystkim skupili się na świadomym i przydatnym w życiu codziennym kształtowaniu u ucznia kompetencji z zakresu przedsiębiorczości. W tomie drugim przekazują wiedzę na temat zatrudnienia, prowadzenia przedsiębiorstwa i etyki w biznesie. Prezentowane materiały wzbogacają cytaty z zakresu prawa i propozycje projektów. Podręcznik zawiera ponadto materiały powstałe we współpracy z rządowym Biurem Rzecznika Finansowego.

Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości, zakres podstawowy składa się z 4 działów:
1. Prawne podstawy zatrudnienia
2. Przedsiębiorstwo
3. Efekty finansowe przedsiębiorstwa
4. Etyka biznesu

Podstawy przedsiębiorczości 2. Klasa 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 3 po podstawówce / . Numer dopuszczenia podręcznika to: 1018/2/2020.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Podstawy przedsiębiorczości 2. Klasa 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.