Podstawy przedsiębiorczości 1. Klasa 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Jarosław Korba, Zbigniew Smutek Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Podstawy przedsiębiorczości 1. Klasa 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Podstawy przedsiębiorczości 1. Klasa 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik Podstawy przedsiębiorczości 2. Zakres podstawowy został przygotowany dla uczniów drugiej klasy liceów ogólnokształcących i techników. Przedmiot podstawy przedsiębiorczości jest realizowany od klasy 2. Treści podręcznika składające się na tom 1 pozwalają zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej w zakresie podstawowym. Autorzy skupili się przede wszystkim na kształtowaniu przedsiębiorczych postaw ucznia. Głównym celem podręcznika jest przygotowanie młodego człowieka do aktywnego i świadomego udziału w życiu gospodarczym i społecznym, a w szczególności odpowiedzialnego korzystania z usług finansowych. W podręczniku położono nacisk na umiejętność dostosowania się młodzieży do zmieniającego się rynku pracy oraz wyposażenie uczniów w podstawową wiedzę dotyczącą zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Podręcznik wzbogacono o materiały powstałe we współpracy z rządowym Biurem Rzecznika Finansowego.

Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości, tom 1 dla klasy 2, zakres podstawowy dla szkół ponadpodstawowych składa się z 4 działów:
1. Człowiek - istota przedsiębiorcza
2. Gospodarka rynkowa
3. Instytucje gospodarki rynkowej
4. Aktywność zawodowa

Co znajdziesz w podręczniku Podstawy przedsiębiorczości 1. Zakres podstawowy?
- wyróżnione w ramce definicje i najważniejsze wiadomości do zapamiętania z danej lekcji
- grafiki i schematy ułatwiające usystematyzowanie najważniejszych informacji
- wskazówki Na tej lekcji służące rozpoczęciu omawiania nowych tematów
- pytania i polecenia ćwiczące praktyczne zrozumienie przekazywanych treści
- propozycje projektów do każdego działu, które pozwalają na praktyczne zastosowanie zdobywanej wiedzy i umiejętności
- hasła na marginesach umożliwiające szybkie odnajdywanie treści
- podsumowania lekcji będące wsparciem podczas samodzielnej nauki.


Podstawy przedsiębiorczości 1. Klasa 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Przedsiębiorczość. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1018/1/2019. Podstawy przedsiębiorczości 1. Klasa 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Podstawy przedsiębiorczości 1. Klasa 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

4.5/5 ( 2 oceny )
 • 5
  1
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.