Podstawy finansów publicznych. Zeszyt ćwiczeń - Małgorzata Wojtczak Ekonomik - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Podstawy finansów publicznych. Zeszyt ćwiczeń

Wydanie 2019

podręcznik

Podstawy finansów publicznych. Zeszyt ćwiczeń, Wydanie 2019 - opis produktu:

Zbiór ćwiczeń pt. Podstawy finansów publicznych jest przeznaczony dla słuchaczy szkół policealnych kształcących się w zawodzie technik administracji. Może być również wykorzystywany przez studentów administracji, pracowników administracji publicznej oraz inne osoby zainteresowane finansami publicznymi. Jego zakres jest dostosowany do podstawy programowej kształcenia w tym zawodzie i do wydanego przez nas podręcznika o tym tytule.Zbiór ćwiczeń dostosowany jest do struktury wydanego przez nas podręcznika `Podstawy finansów publicznych`. Książka jest podzielona na 4 rozdziały: 1. Podstawowe zagadnienia z zakresu finansów publicznych, 2. Budżet państwa i budżety jednostek samorządu terytorialnego, 3. Jednostki sektora finansów publicznych, 4. Sprawozdawczość jednostek sektora finansów publicznych. Zgodnie z ustawą o systemie oświaty książka stanowi materiał ćwiczeniowy. Materiały ćwiczeniowe nie podlegają zatwierdzeniu przez Ministra Edukacji Narodowej i nie są wpisywane do żadnych urzędowych wykazów. O ich wykorzystaniu przy realizacji programu nauczania decyduje nauczyciel, a dyrektor szkoły corocznie podaje do publicznej wiadomości materiały ćwiczeniowe obowiązujące w poszczególnych klasach w danym roku szkolnym. Zbiór ćwiczeń nie zawiera rozwiązań. Rozwiązania będą bezpłatnie wysyłane nauczycielom pocztą elektroniczną (po podaniu adresu e-mail) wtedy, gdy zamawiającym jest szkoła, a w pozostałych przypadkach po potwierdzeniu, że osoba, która chce otrzymać odpowiedzi, jest nauczycielem w podanej szkole.

Podstawy finansów publicznych. Zeszyt ćwiczeń Wydanie 2019, przygotowano w wydawnictwie Ekonomik. Materiał przygotowano dla: Liceum i technikum / Klasa 3 po gimnazjum / Przedmioty zawodowe.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: liceum i technikum,  klasa 3 po gimnazjum,  przedmioty zawodowe,  zeszyt ćwiczeń,  klasa 4,  przedmioty zawodowe
Wydawnictwo: Ekonomik
Oprawa: miękka
Wymiary: 176x250
Ilość stron: 170

RECENZJE - Podręcznik - Podstawy finansów publicznych. Zeszyt ćwiczeń, Wydanie 2019

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: