Podręcznik medycyny snu - Phyllis C. Zee, Alon Y. Avidan Medipage - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Podręcznik medycyny snu

podręcznik

Podręcznik medycyny snu - opis produktu:

Ten kieszonkowy podręcznik jest praktycznym przewodnikiem diagnozowania i leczenia zaburzeń snu. Został napisany przez wyróżniających się ekspertów w dziedzinie medycyny snu i zawiera szeroki, wielodyscyplinarny zakres tematów z neurologii, pulmonologii, psychiatrii i pediatrii.

Poszczególne rozdziały obejmują następujące zagadnienia: wprowadzenie do zaburzeń snu, choroby współistniejące z tymi zaburzeniami oraz opis głównych zaburzeń snu z uwzględnieniem danych epidemiologicznych, kryteriów diagnostycznych, diagnostyki różnicowej, metod diagnostycznych, leczenia oraz dalszej obserwacji i postępowania. Wszystkie rozdziały są zgodne z nową Międzynarodową Klasyfikacją Zaburzeń Snu, która jest przedstawiona w odpowiednim dodatku książki, wraz z odpowiadającymi kodami wg klasyfikacji ICD-9.

Ta niezwykle ważna publikacja zawiera:

* szczegółowe omówienie tematów z wielu obszarów medycyny snu, dotyczących m. in. zaburzeń oddychania w czasie snu, zaburzeń rytmu okołodobowego, bezsenności, nadmiernej senności w ciągu dnia, zaburzeń u dzieci oraz zaburzeń ruchowych podczas snu;
* rozdział wprowadzający zawiera zwięzłe opracowanie na temat zaburzeń snu i ich współistnienia w otępieniu, padaczce, chorobach układu krążenia i zaburzeniach metabolicznych;
* we wszystkich rozdziałach umieszczone są najnowsze dane na temat metod leczenia oraz tabele opisujące nowe leki stosowane w leczeniu zaburzeń snu.

Podręcznik medycyny snu pochodzi z wydawnictwa Medipage.
S
Szczegóły
 • Dział: Podręczniki szkolne
 • Wydawnictwo: Medipage
 • Oprawa: miękka
 • Wymiary: 110x203
 • Ilość stron: 268
 • ISBN: 978-83-89769-50-3

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Podręcznik medycyny snu

4.6/5 ( 7 ocen )
  5
  5
  4
  1
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.