Podejmowanie i prowadzenie działalnści gospodarczej. Podręcznik dla technikum i zasadniczej szkoły zawodowej - Jacek Musiałkiewicz Ekonomik - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Podejmowanie i prowadzenie działalnści gospodarczej. Podręcznik dla technikum i zasadniczej szkoły zawodowej

podręcznik

Podejmowanie i prowadzenie działalnści gospodarczej. Podręcznik dla technikum i zasadniczej szkoły zawodowej - opis produktu:

Podręcznik jest dostosowany do nowych podstaw programowych kształcenia w zawodach i jest przeznaczony dla uczniów techników, zasadniczych szkół zawodowych i słuchaczy szkół policealnych we wszystkich zawodach. Są w nim zamieszczone przykłady i wzory dotyczące różnych branż, bo bez względu na to, w jakiej branży ktoś chce uruchomić i prowadzić własną firmę, prawie wszystkie czynności, jakie w związku z tym powinien wykonać, są bardzo podobne.

W podręczniku omówione są wszystkie zagadnienia z zakresu podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej (PDG), zawarte w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7 lutego 2012 r. w sprawie podstawy programowej kształcenia w zawodach (część II podstawy programowej - efekty kształcenia wspólne dla wszystkich zawodów).

Autor nie ogranicza się tylko do haseł występujących w podstawie programowej - jeżeli znajomość jakiegoś zagadnienia jest przydatna dla osób podejmujących i prowadzących działalność gospodarczą (zwłaszcza w początkowym okresie jej prowadzenia), zagadnienie to zostało omówione w podręczniku, nawet jeżeli nie występuje w podstawie programowej.

Podręcznik może być wykorzystywany na kursach i szkoleniach z zakresu podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej, a także do samokształcenia osób rozpoczynających prowadzenie oraz prowadzących działalność gospodarczą.

Dużą zaletą książki jest obrazowanie wielu omawianych zagadnień przykładami z życia gospodarczego i wzorami dokumentów (książka zawiera 34 wzory dokumentów i 250 przykładów)

Podejmowanie i prowadzenie działalnści gospodarczej. Podręcznik dla technikum i zasadniczej szkoły zawodowej pochodzi z wydawnictwa Ekonomik. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Podejmowanie i prowadzenie działalnści gospodarczej. Podręcznik dla technikum i zasadniczej szkoły zawodowej jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Podejmowanie i prowadzenie działalnści gospodarczej. Podręcznik dla technikum i zasadniczej szkoły zawodowej

4.2/5 ( 5 ocen )
 • 5
  2
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.