Po prostu EDB Edukacja dla Bezpieczeństwa. Podręcznik Szkoły ponadgimnazjalne Zakres podstawowy - Mariusz Cieśla, Bogusława Breitkopf WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

Po prostu EDB Edukacja dla Bezpieczeństwa. Podręcznik Szkoły ponadgimnazjalne Zakres podstawowy

po gimnazjum, 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Po prostu EDB Edukacja dla Bezpieczeństwa. Podręcznik Szkoły ponadgimnazjalne Zakres podstawowy, po gimnazjum, 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik Edukacja dla bezpieczeństwa został przystosowany do nowych wymagań MEN obowiązujących w szkołach ponadgimnazjalnych od września 2015 r. Jest przeznaczony dla wszystkich typów szkół ponadgimnazjalnych - liceów, techników i szkół zawodowych. Przygotowuje do działania ratowniczego i uczy udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach urazowych. Wdraża także do świadomego uczestnictwa w życiu regionu i kraju zarówno w czasie pokoju, jak i w czasie wojny.

Najważniejsze zalety naszego podręcznika:

przyjazny - czytelna struktura i przejrzysta szata graczna ułatwiają korzystanie z podręcznika;
uporządkowany - podsumowania na końcu każdego rozdziału pomagają zapamiętać i usystematyzować wiedzę;
przystępny - komunikatywny język oraz jasne i zwięzłe denicje pojęć pozwalają zrozumieć prezentowane treści;
skuteczny - fotograe i infograki, przedstawiające zagadnienia w atrakcyjny sposób, zachęcają do nauki i pomagają w samokształceniu.

Cykl `EDB. Po prostu` składa się z podręcznika i zeszytu ćwiczeń.

Po prostu EDB Edukacja dla Bezpieczeństwa. Podręcznik Szkoły ponadgimnazjalne Zakres podstawowy po gimnazjum, 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Edukacja dla bezpieczeństwa. Po prostu EDB Edukacja dla Bezpieczeństwa. Podręcznik Szkoły ponadgimnazjalne Zakres podstawowy jest częścią serii Po prostu. Numer dopuszczenia podręcznika to: 500/2012/2015. Po prostu EDB Edukacja dla Bezpieczeństwa. Podręcznik Szkoły ponadgimnazjalne Zakres podstawowy jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Po prostu EDB Edukacja dla Bezpieczeństwa. Podręcznik Szkoły ponadgimnazjalne Zakres podstawowy, po gimnazjum, 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 51 ocen )
 • 5
  36
 • 4
  6
 • 3
  3
 • 2
  2
 • 1
  4

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: