Pierwszaki - Marta Kurdziel Greg - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Pierwszaki (miękka)

Karty pracy w szkole i w domu

podręcznik

 • Wydawnictwo Greg
 •  

 • Wysyłka jutro
 • Odbiór w Łodzi już jutro

Pierwszaki, Karty pracy w szkole i w domu - opis produktu:

<STRONG>Przedstawiamy kolejną pozycję ze znanej i lubianej serii Karty pracy, przeznaczoną dla uczniów klasy 1 szkoły podstawowej.</STRONG>`Pierwszaki` to pozycja odpowiadająca zakresem tematycznym zagadnieniom z programu nauczania zintegrowanego. Są tutaj zatem karty poświęcone nauce pisania, a także zadania dotyczące podstaw języka polskiego, biologii, geografii, nauk społecznych, ekologii i historii. W książce znalazły się tematy poruszane w klasie 1, takie jak m.in. ruch drogowy, zasady bezpieczeństwa, zdrowie i higiena, las i rośliny, zwierzęta domowe i dzikie, pory roku, ekologia i segregacja śmieci, transport i technika, święta i zwyczaje, podstawy wiedzy o Polsce i Europie oraz wiele innych. Wszystko to w kolorowej, przyjaznej dla oka małego ucznia formie graficznej, w postaci atrakcyjnych, ciekawych zadań rozwijających zarówno zasób wiedzy, jak umiejętności manualne, wyobraźnię i kreatywność. Karty posiadają perforację, dzięki czemu łatwo jest je wyrwać, a kolorystyka dobrana jest tak, by po skserowaniu na czarno-białej kopiarce strony zachowały czytelność. Jedna strona codziennie wystarczy, by dziecko opanowało program klasy 1! Gorąco polecamy! Zachęcamy też do zakupu dalszych części serii na dzieci czekają `Drugaki` i `Trzeciaki`!

Pierwszaki Karty pracy w szkole i w domu, pochodzi z wydawnictwa Greg. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 1 / Zintegrowane.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Pierwszaki, Karty pracy w szkole i w domu

5/5 ( 5 ocen )
  5
  5
  4
  0
  3
  0
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Karolowamama

 • 17-03-2021
 • 22:43

Karty są tak przygotowane, że można je po prostu wyrwać kartka po kartce i na przykład skopiować dla całej klasy, grupy, lub dać do rozwiązania dziecku w domu. Nie musimy się martwić, iż ćwiczenia mogą być niepotrzebne, bądź za trudne, ponieważ wszystkie zadania, łamigłówki są przygotowane zgodnie z podstawą programową. A zawierają informacje z zakresu języka polskiego, matematyki, przyrody, geografii, historii, nauk społecznych. Znajdują się tu zagadnienia poruszane w klasie pierwszej, ale tak ujęte, że dziecko samo chętnie sięga po te karty. Mamy tu działy poświęcone wsi, zwierzętom, zdrowiu, porą roku, świętą. Jest też miejsce dla kosmosu, rodziny czy codziennemu życiu. To także takie tematy jak teatr, kultura baśń...nie sposób tu wymienić tego co jest w tej książce. Cały wachlarz tematów. Praca z kartami może być dla dziecka zgłębianiem wiedzy lub powtórzeniem zdobytych wiadomości.
Na każdej karcie znajdziemy zadania, ćwiczenia z bardzo ładnymi ilustracjami, ikonkami, zdjęciami. Nasz pierwszak chętniej będzie sięgać po tak przygotowaną kartę, niż po tradycyjną kartkę ze szlaczkami ? nie chodzi o to, że wykonywanie szlaczków jest złe, lub bezcelowe, ale zwracam teraz uwagę na stronę graficzną przygotowanego zadania. Ładnie dobrane kolory, miłe dla oka ilustracje, przejrzystość ? to wszystko sprawia, że dziecko naprawdę chętniej sięga po zadania i wykonuje je.
Jak wspomniałam, wystarczy jedna tak dobrze przygotowana Karta, aby nasze dziecko, nasz uczeń pogłębił swoja wiedzę lub po prostu ją utrwalił. Oczywiście wszystkie zadania są proponowane od najłatwiejszych do tych trudniejszych, tak aby dziecka nie zniechęcić do ich wykonywania.
Gorąco polecam, są to naprawdę świetnie przygotowane pomoce które wykorzysta rodzic, ale tez nauczyciel. Ja jestem zachwycona!

Czy recenzja była pomocna?

Mama Igi

 • 14-03-2021
 • 10:58

Mamy już matematykę i angielski z kart Grega i teraz czekam jak na szpilkach bo zamówiłam Pierwszaki. W zasadzie karty Grega można brać w ciemno. Profesjonalne karty ciekawie zrobione. Polecamy z Igą.

Czy recenzja była pomocna?

Marzena

 • 13-03-2021
 • 13:52

Żałuję, że tych kart nie było w zeszłym roku gdy córka była w 1 klasie i była zdalną nauka. Teraz kupiłam te karty i drugaki. Widzę, jakie braku mamy z pierwszej klasy. Nadrabiamy, przy okazji szlif ująć klasę 2. Jest to ogromną pomoc w nauce dla dzieci, ale też dla rodziców, którzy nie mają wykształcenia pedagogicznego i nie wiedzą jak z dzieckiem pracować.

Czy recenzja była pomocna?

Isia

 • 9-03-2021
 • 10:01

Polecam. Ciekawe ćwiczenia dla pierwszaków, ale mogą z nich też dużo zaczerpnąć dzieci w zerówce. Takie przygotowanie przed szkołą.

Czy recenzja była pomocna?

Ilona

 • 4-03-2021
 • 20:45

Niesamowite karty, jeśli macie dziecko w pierwszej klasie, albo zerówce i myślicie już o szkole to bierzcie w ciemno. Jestem zachwycona. Kolorowe, atrakcyjne i ciekawie stworzone karty pracy w fajnym wydaniu.

Czy recenzja była pomocna?