Pewny start Codziennik szkolny. Moja szkoła - PRACA ZBIOROWA Szkolne PWN - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Pewny start Codziennik szkolny. Moja szkoła

  • Promocja
    image-promocja

Pewny start Codziennik szkolny. Moja szkoła - opis produktu:

Publikacja `Pewny start. Codziennik szkolny. Moja szkoła` zawiera 80 kolorowych kart pracy, które można wykorzystać w pracy z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim w szkole podstawowej w klasach 1-3, a także z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym.
Uczy czytania i pisania, liczb i liter, wspomaga kształtowanie percepcji wzrokowej, uwagi słuchowej, koncentrację uwagi, stosunki przestrzenne. Karty pracy pomagają uczniowi w zrozumieniu i wyćwiczeniu podstawowych umiejętności szkolnych, dzięki czemu łatwiej mu będzie przyswoić materiał w kolejnych latach edukacji.

TEMATYKA:
- Litery: ch, sz, ś, si, ż, rz, cz, ć, ci, ń, ni, ź, zi, dz, dź, dzi, dż.
- Ćwiczenia na dopasowywanie, segregowanie, kształcenie słuchu fonemowego, pisanie liter , sylab, wyrazów i zdań po śladzie i samodzielnie, odróżnianie liter i głosek, dzielnie na sylaby, układanie wyrazów z liter i sylab, układanie zdań, rozwiązywanie krzyżówek, uzupełnianie zdań; czytanie.
- Liczby: 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
- Pisanie liczb po śladzie i samodzielnie, dodawanie, odejmowanie, przeliczanie, kolorowanie według kodu, liczenie pieniędzy, zadania tekstowe, czas , znaki rzymskie, pojęcie składników i sumy.
- Gospodarstwo domowe, żywność, relacje rodzinne.

Pewny start Codziennik szkolny. Moja szkoła pochodzi z wydawnictwa Szkolne PWN. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 1 / Zintegrowane. Pewny start Codziennik szkolny. Moja szkoła jest częścią serii Pewny start.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Pewny start Codziennik szkolny. Moja szkoła

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: