Perfekt 1. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik + interaktywny zeszyt ćwiczeń) do języka niemieckiego - Jan Szurmant, Beata Jaroszewicz, Anna Wojdat-Niklewska Pearson Longman - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

Perfekt 1. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik + interaktywny zeszyt ćwiczeń) do języka niemieckiego

podręcznik

Perfekt 1. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik + interaktywny zeszyt ćwiczeń) do języka niemieckiego - opis produktu:

Podręcznik z kodem dostępu do eDesku:
- Przejrzysty podział materiału lekcyjnego w układzie JEDNA STRONA=JEDNA LEKCJA.
- Zadania na mówienie Und du? sprzyjające wykorzystaniu nabytej wiedzy i umiejętności do opowiadania o sobie i swoim świecie.
- Zestawienia słówek Wort fur Wort effektiv i zwrotów Deutsch im Gespräch po każdej lekcji wraz z tłumaczeniami i nagraniami ułatwiającymi naukę prawidłowej wymowy.
- Lekcje kulturowe Land und Kultur i Landeskunde Leute, Alltag, Geographie i Kultur.
- Grammatik perfekt czyli przejrzyste tabele gramatyczne po każdym rozdziale.
- Kod dostępu do nagrań audio oraz Starterów i publikacji Alles beginnt.

PERFEKT to czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego języka obcego. Każdy tom przewidziano na rok nauki w wymiarze dwóch godzin tygodniowo.

Perfekt 1. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik + interaktywny zeszyt ćwiczeń) do języka niemieckiego pochodzi z wydawnictwa Pearson Longman. Pomaga w nauce języka niemieckiego. Perfekt 1. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik + interaktywny zeszyt ćwiczeń) do języka niemieckiego jest częścią serii Perfekt. Perfekt 1. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik + interaktywny zeszyt ćwiczeń) do języka niemieckiego jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Perfekt 1. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik + interaktywny zeszyt ćwiczeń) do języka niemieckiego

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.