Pedagogika dziecka Podręcznik akademicki - Hanna Krauze-Sikorska, Michał Klichowski Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Pedagogika dziecka Podręcznik akademicki

podręcznik

Pedagogika dziecka Podręcznik akademicki - opis produktu:

Współczesność to czas wymagający głębokiej refleksji nad dzieciństwem - zwłaszcza podmiotowego spojrzenia na dziecko jako na Osobę wpisaną w historię, kulturę i społeczeństwo. Współczesność obliguje zatem w pewnym sensie do rekonstrukcji Korczakowskich pytań o dziecko i zapytania o to, kim tak naprawdę jest dziecko, jakie są jego prawdziwe cechy, prawdziwe potrzeby, jakie kryją się w nim prawdziwe możliwości?

Podręcznik akademicki Pedagogika dziecka to książka, która w nowatorski sposób przedstawia aktualne zagadnienia teoretyczne i badawcze dotyczące dziecka, jego rozwoju i edukacji, i wypełnia lukę na rynku polskim, na którym brak opracowań tego typu. Każdy rozdział zamyka bibliografia oraz pytania sprawdzające wiedzę z zakresu omawianego tematu. Publikacja powstała w wyniku wieloletnich refleksji nad dzieciństwem towarzyszących organizowanym na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM w Poznaniu konferencjom z cyklu ?Świat małego dziecka?. Przedstawione tu zagadnienia ukazują złożoność podjętej problematyki i ich wzajemne zależności, stanowią cenne źródło wiedzy dla studentów i prowadzących zajęcia z pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz osób zainteresowanych tą dziedziną. Tom stanowi początek obszernego dzieła i będzie systematycznie rozwijany i rozszerzany.

Pedagogika dziecka Podręcznik akademicki pochodzi z wydawnictwa Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dedykowany jest do: Szkoły wyższe / Nauki humanistyczne / Pedagogika.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Pedagogika dziecka Podręcznik akademicki

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: