Oto Ja. Edukacja informatyczna. Podręcznik dla 1 klasy szkoly podstawowej + CD - Kazimierz Kosmaciński MAC EDUKACJA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Oto Ja. Edukacja informatyczna. Podręcznik dla 1 klasy szkoly podstawowej + CD

  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

Oto Ja. Edukacja informatyczna. Podręcznik dla 1 klasy szkoly podstawowej + CD - opis produktu:

Książka Oto ja z płytą CD wprowadza pierwszoklasistów do świata komputerów. Przeznaczona jest do wykorzystania podczas zajęć edukacji informatycznej.

Przewodnikiem po tym kolorowym, pełnym przygód, komputerowym świecie jest chłopiec o imieniu Macyk, który zaprasza do nauki i zabawy przy komputerze. Razem z nim dzieci nauczą się rysować, malować i pisać z wykorzystaniem myszy i klawiatury, dowiedzą się, jak korzystać z komputera, żeby nie narażać własnego zdrowia, odbędą podróże po Polsce i Europie, poznają zasady zachowania bezpieczeństwa w szkole i poza nią, zdobędą wiele ciekawych informacji o otaczającym świecie.

Macyk motywuje dzieci do pracy, cieszy się i chwali ucznia za poprawne wykonanie ćwiczenia lub ze smutkiem kręci głową, gdy uczeń zrobi coś źle. Umieszczony na płycie e-book pozwala nauczycielowi prezentować instrukcje wykonania ćwiczeń znajdujące się w książce.

Oto Ja. Edukacja informatyczna. Podręcznik dla 1 klasy szkoly podstawowej + CD pochodzi z wydawnictwa MAC EDUKACJA. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 1 / Informatyka. Oto Ja. Edukacja informatyczna. Podręcznik dla 1 klasy szkoly podstawowej + CD jest częścią serii Oto ja.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: szkoła podstawowa,  klasa 1,  informatyka,  podręcznik
Wydawnictwo: MAC EDUKACJA
Oprawa: miękka
Wymiary: 205x275

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Oto Ja. Edukacja informatyczna. Podręcznik dla 1 klasy szkoly podstawowej + CD

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: