Ortografia. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 2-3 - Marta Kurdziel Greg - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ortografia. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 2-3

podręcznik

 • Wydawnictwo Greg
 •  

 • Wysyłka 24h + czas dostawy
  Wyślemy jeszcze dziś!
 • Znakomita wyprzedaż książek do - 50%

Ortografia. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 2-3 - opis produktu:

Wyrwij jedną kartkę dziennie - sukces gwarantowany!
Ortografia. Karty pracy dla klas 2-3 to zbiór ćwiczeń z zakresu poprawnej pisowni, które sprawią, że ortografia przestanie być trudna. Karty pracy zwierają nie tylko zadania, ale też cenne wskazówki, które pomogą je rozwiązać oraz zapamiętać reguły pisowni. Na końcu znajduje się słowniczek ze wszystkimi potrzebnymi wyrazami. Jedna karta z zadaniami dziennie nie zniechęca ogromem pracy, a regularne ćwiczenia przynoszą trwałe efekty.
Książka stanowi zestaw podzielonych tematycznie kart pracy, które można wyrywać i wygodnie rozwiązywać. Służy do pracy zarówno w domu, jak i w szkole. Karty pracy można bez problemu kserować w czerni i bieli i rozdawać w czasie lekcji.
Polecamy!

Ortografia. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 2-3 pochodzą z wydawnictwa Greg. Dedykowane są do: Szkoła podstawowa / Klasa 2 / Język polski.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Ortografia. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 2-3

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 4 oceny )
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Bibu

ilość recenzji:39455

23-10-2020 15:36

Dziękuję za ta książkę. W dobie pandemii taka pomoc jest nieoceniona. Córka chętnie rozwiązuje zadania. Wyjaśnienia zasad są bardzo spójne i jasno przedstawione. Taka pozycja to naprawdę świetny pomysł i dużą pomoc dla rodzica. Dziekuję i polecam

Czy recenzja była pomocna?

Marta W.

ilość recenzji:39455

22-10-2020 23:04

Nie jest to nasza pierwsza książka z zadaniami ćwiczącymi ortografię, ale na pewno jest to nasza najlepsza tego typu książka. Moje bliźniaki chętnie pracują z kartami. Zadania są urozmaicone, mają różny stopień trudności. Wystarczy wyrwać i dać dziecku do pracy, a my możemy wypić kawę. Zdecydowanie polecam!

Czy recenzja była pomocna?

Pani Kasia

ilość recenzji:39455

19-10-2020 22:09

W końcu ktoś pomyślał o nauczycielach! Takie karty do ksero są dużą pomocą w naszej pracy. Są urozmaiceniem zadań i uatrakcyjnieniem zdobywania wiedzy przez dzieci. Myślę, że tez rodzice z powodzeniem mogą sięgnąć po taką publikację.

Czy recenzja była pomocna?

KArolowamama

ilość recenzji:39455

18-10-2020 19:02

?Ortografia. Karty pracy w szkole i domu. Dla klas 2-3?.

Jest to jedna z części serii wydawnictwa GREG, skierowana dla dzieci z klas początkujących. Z doświadczenia wiemy, że najlepiej utrwala się wiedza poprzez powtarzanie, ćwiczenia. Dlatego pomysł wydawnictwa Greg jest bardzo dobry zarówno dla rodziców, jak i nauczycieli. Dlaczego? Ponieważ Karty pracy są bardzo wygodne w użyciu. Ucząc dziecko w domu ? po prostu wyrywamy jedną kartę i dajemy do rozwiązania. Nauczyciel podobnie, może wyrwać Kartę i po prostu ją skopiować dla swoich uczniów. Same Karty są bardzo dobrze przygotowane. Są przejrzyste, kolorowe, czytelne, zrozumiałe dla dziecka, z elementami humorystycznymi. Przez kolejne zadania prowadzi nas książkowy przewodnik ? Żarłoczny żarłacz z żarówką, co też jest ciekawym zabiegiem wykorzystanym przez redaktorów.

Wszystkich Kart jest 85 sztuk ? w tym na końcu książeczki znajduje się słownik ortograficzny, który będzie pomocny nie tylko podczas nauki, ale i późniejszych ćwiczeń. Na Kartach pracy nie brakuje również definicji, wierszyków, jak i zasad oraz reguł pisowni. Cała pozycja skierowana jest dla dzieci w klasach 2 i 3, jednak z powodzeniem możemy je wykorzystać i u starszych dzieci, które mają trudności z przyswojeniem ortografii. Autorzy zachęcają - Kartka dziennie gwarantuje sukces. I rzeczywiście mają rację. Naprawdę niewiele trzeba dziennie poświęcić, żeby pomóc dziecku, uczniowi w nauce ortografii. Mamy przygotowane w rzetelny i fachowy sposób pomoc w postaci Kart, które wystarczy tylko wyrwać i pomóc je rozwiązać. Cała praca związana z przygotowaniem materiału jest z nas ściągnięta, co niewątpliwie jest wielką oszczędnością czasu. Musimy się też uczciwie przyznać, że nie każdy z nas posiada wiedzę, żeby przygotować materiał do ćwiczeń, czy nauki ortografii. W tym przypadku ? mamy gotowy, bardzo dobry materiał. Polecam!

Czy recenzja była pomocna?