Ortografia dla najmłodszych / Ewa Ciągowska, Elżbieta Wujczyk WiR | Podręczniki w Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
 • image

Ortografia dla najmłodszych

podręcznik

 • Wydawnictwo WiR
 •  

 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Ortografia dla najmłodszych - opis produktu:

Ortografia dla najmłodszych to zróżnicowany zestaw kart pracy, opracowany dla uczniów klasy drugiej i trzeciej szkoły podstawowej. Na 48 stronach rozmieściliśmy ćwiczenia dotyczące nie tylko podstawowych zasad pisowni (u/ó, ch/h, rz/ż), ale przygotowaliśmy także zadania dotyczące utraty dźwięczności spółgłosek na końcu lub w środku wyrazu, pisowni zakończeń bezokoliczników (-źć/-ść), partykuły nie, liczebników i wiele innych.

Zestaw zawiera ćwiczenia o zróżnicowanym stopniu trudności: od prostych zadań i krzyżówek, z którymi powinien poradzić sobie przeciętny uczeń, po teksty do uzupełniania brakującymi literami czy znakami interpunkcyjnymi atrakcyjne dla ucznia zdolnego.

To doskonała pomoc dla nauczyciela, który, kupując zestaw, nabywa jednocześnie prawo do powielania kart dla własnych celów dydaktycznych. Różnorodność opracowania ułatwi pedagogom pracę i pozwoli dostosować materiał ćwiczeniowy do indywidualnych umiejętności ucznia.

Publikacja z powodzeniem może być także wykorzystywana do samodzielnej pracy w domu. Zawiera klucz prawidłowych odpowiedzi. Znajduje się on na końcu publikacji.

Mając na uwadze konieczność wykonywania ćwiczeń ortograficznych przez uczniów z dysfunkcjami (dysortografia), Ortografia dla najmłodszych pozwala uczynić to w sposób atrakcyjny.
S
Szczegóły
 • RRecenzje
 • Podręcznik
 • Ortografia dla najmłodszych
4.2/5 ( 9 ocen )
  5
  6
  4
  1
  3
  1
  2
  0
  1
  1
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.

Ciekawe pomysły Gandalfa

 • `Ortografia. Tablice szkolne` to skuteczna pomoc w nauce ortografii dla każdego ucznia starszych klas szkoły podstawowej. Należy do znanej serii repetytoriów `OldSchool - stara dobra szkoła`, przygotowanej przez doświadczonych korepetytorów i metodyków, we współpracy z nauczycielami i samymi...

 • Ortografia pierwszoklasisty - Nauka łączy się tu z zabawą â zadania mają charakter łamigłówek, a zabawne teksty nie nużą. - Materiał podzielony jest jest według trudności ortograficznych â w każdym dziale utrwalamy pisownię jednej z nich. - Zamieszczone reguły ortograficzne oraz powtórzenie...

 • Ortografia drugoklasisty - Nauka łączy się tu z zabawą â zadania mają charakter łamigłówek, a zabawne teksty nie nużą. - Materiał podzielony jest jest według trudności ortograficznych â w każdym dziale utrwalamy pisownię jednej z nich. - Zamieszczone reguły ortograficzne oraz powtórzenie...

 • Ortografia trzecioklasisty - Nauka łączy się tu z zabawą â zadania mają charakter łamigłówek, a zabawne teksty nie nużą. - Materiał podzielony jest jest według trudności ortograficznych â w każdym dziale utrwalamy pisownię jednej z nich. - Zamieszczone reguły ortograficzne oraz powtórzenie...

 • Ortografia dla ucznia. Ćwiczenia to bogaty zestaw różnorodnych ćwiczeń z ortografii i skuteczna pomoc dla każdego ucznia starszych klas szkoły podstawowej. Należy do znanej serii repetytoriów OldSchool - stara dobra szkoła przygotowanej przez doświadczonych korepetytorów i metodyków, we współpracy...

 • W książce zebrano najważniejsze zasady ortograficzne, a także umożliwiające ich przećwiczenie krzyżówki, rebusy i dyktanda. Przy okazji w dyktandach zawarto wiele informacji na temat lektur szkolnych, przydatnych na lekcjach z języka polskiego.