Ortograffiti dla klasy 8 szkoły podstawowej. Język Polski. Zeszyt ćwiczeń 2 - Anna Adryjanek Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Ortograffiti dla klasy 8 szkoły podstawowej. Język Polski. Zeszyt ćwiczeń 2 (miękka)

wyd. 2018

podręcznik

Ortograffiti dla klasy 8 szkoły podstawowej. Język Polski. Zeszyt ćwiczeń 2, wyd. 2018 - opis produktu:

Ta publikacja to specjalnie stworzony zestaw ćwiczeń dla uczniów klas 8 mających trudności w uczeniu się. Praca Metodą Ortograffiti z użyciem zeszytów Ortograffiti 7. Język polski cz. 1 i cz. 2 zwiększy kompetencje ucznia w obszarze czytania, pisania, rozumienia dłuższego tekstu oraz poleceń, a także przetwarzania i wykorzystywania informacji w różny sposób. Ponadto zadania mają na celu usprawniać i kompensować funkcje poznawcze, takie jak: koncentracja uwagi, orientacja w przestrzeni, funkcje wzrokowe, ruchowe i słuchowe, a także doskonalić ucznia w trudnej dla niego materii grafii, ortografii i interpunkcji. W efekcie pracy uczeń zwiększy poziom wiedzy i umiejętności koniecznych do uzyskiwania pozytywnych ocen z przedmiotów szkolnych, właściwych dla jego potencjału oraz przezwyciężać trudności w uczeniu się nie tylko języka polskiego, ale też innych przedmiotów. Zadania w zeszytach zostały tak opracowane, by przygotować ucznia z trudnościami do egzaminu ósmoklasisty.

Ortograffiti dla klasy 8 szkoły podstawowej. Język Polski. Zeszyt ćwiczeń 2 wyd. 2018, przygotowano w wydawnictwie Operon. Materiał przygotowano dla: Szkoła podstawowa / Klasa 8 / Język polski. Ortograffiti dla klasy 8 szkoły podstawowej. Język Polski. Zeszyt ćwiczeń 2 jest częścią serii Ortograffiti.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Ortograffiti dla klasy 8 szkoły podstawowej. Język Polski. Zeszyt ćwiczeń 2, wyd. 2018

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.