Onkologia okulistyczna - - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Onkologia okulistyczna (twarda)

podręcznik

Onkologia okulistyczna - opis produktu:

Onkologia okulistyczna jest pierwszą na polskim rynku wydawniczym publikacją, która obejmuje:
- przegląd schorzeń nowotworowych narządu wzroku i oczodołu,
- stosowane współcześnie metody diagnostyczne i terapeutyczne, ze szczególnym uwzględnieniem radioterapii,
- aspekty immunologiczne, genetyczne i patomorfologiczne nowotworów narządu wzroku,
- omówienie złożonych zależności między zaburzeniami genetycznymi, chromosomalnymi i immunologicznymi predysponującymi do rozwoju nowotworu,
- analizę czynników ryzyka zachorowania i szanse przeżycia pacjentów,
- ciekawe przypadki kliniczne wraz z diagnostyką różnicową.

Ogromną wartość dydaktyczną książki stanowią bardzo liczne ryciny pochodzące ze zbiorów Autorów (barwne fotografie, fotografie w świetle bezczerwiennym i autofluorescencji, badania ultrasonograficzne i optycznej koherentnej tomografii oraz angiografia fluoresceinowa i indocjaninowa).

Publikacja to unikatowa propozycja dla okulistów, onkologów, chirurgów onkologicznych, radioterapeutów i studentów wiążących swoją przyszłość z tymi specjalizacjami. Jest dostępna również w języku angielskim.

,,Książka ta jest odzwierciedleniem wieloletniej pracy i ogromnej wiedzy autorów wybitnych międzynarodowych specjalistów wnikliwych znawców tematu, którzy starali się przekazać swoją wiedzę czytelnikom, aby wyposażyć ich zarówno specjalistów chorób oczu, lekarzy specjalizujących się w okulistyce, jak i lekarzy innych specjalności w najnowszą wiedzę dotyczącą chorób onkologicznych w obrębie narządu wzroku. Napisana jest w sposób przejrzysty, z bardzo bogatą dokumentacją diagnostyczną i atrakcyjną oprawą graficzną.
Fragment Słowa wstępnego prof. dr hab. n. med. Ewy Mrukwy-Kominek

Onkologia okulistyczna pochodzi z wydawnictwa . Dedykowany jest do: Szkoły wyższe / Nauki medyczne / Onkologia. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Onkologia okulistyczna

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.