On Screen -Upper-Intermediate B2+. Workbook Zeszyt ćwiczeń & Grammar Book Gramatyka / Virginia Evans, Jenny Dooley Express Publishing | Podręczniki w Gandalf.com.pl
Kategorie

On Screen -Upper-Intermediate B2+. Workbook Zeszyt ćwiczeń & Grammar Book Gramatyka

podręcznik

On Screen -Upper-Intermediate B2+. Workbook Zeszyt ćwiczeń & Grammar Book Gramatyka - opis produktu:

On Screen to nowoczesny, czteroczęściowy kurs języka angielskiego, który dzięki zróżnicowanym komponentom może być z powodzeniem wykorzystywany zarówno w szkołach ponadgimnazjalnych, jak i na kursach językowych oraz uczelniach wyższych. Seria zakłada rozpoczęcie nauki na poziomie Pre-Intermediate (B1) i jej kontynuację na poziomach: Intermediate (B1+/B2), Upper-Intermediate (B2+) i Advanced (C1). Celem kursu jest przygotowanie uczniów do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie, w którym język angielski jest niezbędnym narzędziem komunikacji. Naukę wspomagają cyfrowe komponenty: podręcznik w wersji cyfrowej (Interactive eBook) oraz oprogramowanie do tablic interaktywnych (Interactive Whiteboard Software).
S
Szczegóły
 • RRecenzje
 • Podręcznik
 • On Screen -Upper-Intermediate B2+. Workbook Zeszyt ćwiczeń & Grammar Book Gramatyka
4.4/5 ( 33 oceny )
  5
  25
  4
  2
  3
  2
  2
  3
  1
  1
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.

Ciekawe pomysły Gandalfa

 • Kluczową cechą serii jest otwartość na nowe trendy w nauczaniu języków obcych i potrzeby młodzieży przygotowującej się do wejścia na globalizujący się rynek pracy. Z tego powodu edycja dla szkół ponadpodstawowych nie wymagała zmian w stosunku do edycji dla szkół ponadgimnazjalnych.

 • Kluczową cechą serii jest otwartość na nowe trendy w nauczaniu języków obcych i potrzeby młodzieży przygotowującej się do wejścia na globalizujący się rynek pracy. Z tego powodu edycja dla szkół ponadpodstawowych nie wymagała zmian w stosunku do edycji dla szkół ponadgimnazjalnych. UWAGA Klucz...

 • Zeszyt ćwiczeń (Workbook & Grammar Book) to publikacja służąca do pogłębiania i utrwalania materiału zawartego w podręczniku. Oprócz modułów z ćwiczeniami skorelowanych z zawartością podręcznika, publikacja zawiera następujące działy: Grammar Bank (z teorią gramatyczną i ćwiczeniami),...

 • On Screen Intermediate to kurs przeznaczony do nauki języka angielskiego na poziomie B1+/B2.

 • On Screen Pre-Intermediate to kurs przeznaczony do nauki języka angielskiego na poziomie B1, przygotowujący do Matury 2015.

 • On Screen Pre-Intermediate to kurs przeznaczony do nauki języka angielskiego na poziomie B1.