On Screen A2+/B1. Workbook Zeszyt ćwiczeń + Grammar Book + DigiBook - Virginia Evans, Jenny Dooley Express Publishing - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

On Screen A2+/B1. Workbook Zeszyt ćwiczeń + Grammar Book + DigiBook (miękka)

2019

podręcznik

On Screen A2+/B1. Workbook Zeszyt ćwiczeń + Grammar Book + DigiBook, 2019 - opis produktu:

Zeszyt ćwiczeń (Workbook & Grammar Book) to publikacja służąca do pogłębiania i utrwalania materiału zawartego w podręczniku. Oprócz modułów z ćwiczeniami skorelowanych z zawartością podręcznika, publikacja zawiera następujące działy: Grammar Bank (z teorią gramatyczną i ćwiczeniami), Appendix (Verbs, Adjectives, Nouns with Prepositions), Quizzes (dodatkowe ćwiczenia powtórzeniowe do każdego modułu), Translator`s Corner (lista kluczowych słów z miejscem na samodzielne wpisanie polskiego odpowiednika), Glossary (słowniczek angielsko-angielski). Do książki dołączono kod umożliwiający pobranie cyfrowej wersji zeszytu ćwiczeń - DigiBooka. DigiBook pozwala m.in. na wykonywanie ćwiczeń w formie interaktywnej i automatyczne sprawdzanie poprawności udzielonych odpowiedzi, a także na wysłuchanie ścieżek dźwiękowych..

On Screen A2+/B1. Workbook Zeszyt ćwiczeń + Grammar Book + DigiBook 2019, przygotowano w wydawnictwie Express Publishing. Pomaga w nauce języka angielskiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
On Screen A2+/B1. Workbook Zeszyt ćwiczeń + Grammar Book + DigiBook, 2019

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.